Povezane vesti
Saba Belči 300.000 evra za zimsko održavanje puteva
Vranje news 10.11.2019
Firma Saba Belča iz Preševa održavaće puteve na području grada Vranja u zimskom periodu po ugovoru vrednom 36 miliona dinara ili oko 300.000 evra, odlučila je okvirnim sporazumom Gradska uprava Vranja. Nakon sprovedene javne nabavke okvirni sporazum… »
36 Miliona Sabi Belči za zimsko održavanje puteva
OK radio 10.11.2019
Gradska uprava Vranja donela je odluku o zaključenju okvirnog sporazuma sa preduzećem „Saba Belča“ iz Preševa u vezi zimskog održavanja puteva. Kako se navodi u dokumentima objavljenim na zvaničnom gradskom sajtu, nakon sprovedene javne nabavke… »
Vesti dana »

Sferopulos održao govor igračima u svlačionici posle pobede u Pireju: Uživajte večeras, ali sutra fokus na preostale utakmice (VIDEO)
Danas pre 6 satijoš 3 povezane

Brat Tanje Savić sa trudnom ženom stigao na sestrin rođendan: Ne odvaja se od plavuše, a Muki od glave do pete u belom - skockao se do bola (Video)
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Sve članice EU osim Mađarske potpisale zajedničku izjavu podrške Ukrajini
Danas pre 7 satijoš 1 povezana