Povezane vesti
Ćulibrk: Govore o svetloj budućnosti, problem što su sadašnjost i prošlost tamne
N1 Info 10.11.2019
Svake godine vlast koristi iste floskule da je budžet razvojni i da je ekonomska politika stabilizovana, stalno se govori o budućem rastu i svetloj budućnosti, "samo je problem što su nam sadašnjost i prošlost prilično tamne", izjavio je u intervjuu… »
Ćulibrk: Budžet nije razvojni, Srbija treću godinu za redom ima veći uvoz nego izvoz
Danas 10.11.2019
Svake godine vlast koristi iste floskule da je budžet razvojni i da je ekonomska politika stabilizovana, stalno se govori o budućem rastu i svetloj budućnosti, „samo je problem što su nam sadašnjost i prošlost prilično tamne“, izjavio je u intervjuu… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 34 minutajoš 1 povezana

Naučnici zabrinuti! Nasa najavila ubrzavanje plana za izgradnju nuklearnog reaktora na Mesecu do 2030. godine
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane

Ponovo promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, temperatura do 31 stepen
RTV pre 5 satijoš 2 povezane