Повезане вести
Милошевић хвали Суму: То су поступци потребни за озбиљан тим
Моззарт спорт 10.11.2019
“Први пут идемо задовољни на одмор“, каже Партизанов шеф струке. Задовољство због игре и резултата у победи над Инђијом од 3:0, мада и забринутост због повреде Александра Шћекића, мада је касније утврђено да она није озбиљније… »
Добра вест са ВМА за Партизан: Шћекић није теже повређен!
Мондо 10.11.2019
Повреда фудбалера Партизана није теже природе. Повреда фудбалера Партизана није теже природе. Александар Шћекић се у 51. минуту радовао свом првом голу у Суперлиги ове сезоне, а само осам минута касније морао је да напусти терен… »
У Хумској одахнули: Шћекић избегао једну од најгорих повреда у спорту
Телеграф 10.11.2019
Бар лакшом од онога како је све изгледало. Повреда фудбалера Партизана Александра Шћекића није теже природе. Шћекићу је након утакмице 16. кола Суперлиге Србије стављена мека имобилизација и упућен је на лечење у клуб. Играч… »
Милошевић: Коштала нас је победа скупо, Шћекић није добро, сада је на ВМА!
Телеграф 10.11.2019
Тренер Партизана забринут за свог фудбалера. Фудбалери Партизана, после убедљивог пораза од Манчестер јунајтеда у Лиги Европе, савладали су са убедљивих 3:0 екипу Инђије у 16. колу Супер лиге Србије, а оно што тренера Саву… »
Вести дана »
Новаковић (НПС): Заједнички фронт студената и опозиције води ка сигурној победи
Бета пре 1 сатјош 32 повезане
Студенту Богдану Јовичићу укинут кућни притвор месецима од хапшења
BBC News пре 37 минутајош 14 повезаних
Зашто је ОКС изабрао Хајат, а не Скупштину? Ћациленд крије тајну
Спорт клуб пре 2 сатајош 14 повезаних
Ко су терористи које Трамп хоће да уништи јер нападају хришћане? Опасна група која је прешла сваку границу
Телеграф пре 17 минутајош 40 повезаних




