Povezane vesti

Nova dodikova ponuda opoziciji: "Izbacite iz Informacije šta god hoćete, ali ne dirajte ohr"

Nova dodikova ponuda opoziciji: "Izbacite iz Informacije šta god hoćete, ali ne dirajte ohr"

Blic 11.11.2019
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik je u nastavku posebne sednice Narodne skupštine prokomentarisao odbijanje opozicije da zajedno dorade Informaciju o neustavnoj transformaciji dejtonske strukture BiH i uticaju na položaj i prava RS. – Ako neće… »
"Koncipirajmo zajedno zaključke": Žunić uputio poziv klubovima poslanika SDS i PDP

"Koncipirajmo zajedno zaključke": Žunić uputio poziv klubovima poslanika SDS i PDP

Blic 11.11.2019
Igor Žunić, predsednik Kluba poslanika SNSD, uputio je poziv klubovima poslanika SDS i PDP da na posebnoj sednici Narodne skupštine RS, koja je počela danas, dostave dodatak Informaciji o neustavnoj transformaciji dejtonske strukture BiH i uticaju na… »
I ja sam grešio u prošlosti, ali sada nam treba srpsko jedinstvo

I ja sam grešio u prošlosti, ali sada nam treba srpsko jedinstvo

Politika 11.11.2019
BANjALUKA – Pošto su predstavnici opozionih političkih stranaka u skupštini Republike Srpske (RS) ocenili da je Informacija o neustavnoj transformaciji dejtonske BiH i uticaju na položaj i prava RS, o kojoj danas treba da raspravlja parlament… »
Dodik: I ja sam grešio u prošlosti, sada nam treba srpsko jedinstvo

Dodik: I ja sam grešio u prošlosti, sada nam treba srpsko jedinstvo

Novi magazin 11.11.2019
Pošto su predstavnici opozionih političkih stranaka u skupštini Republike Srpske ocenili da je Informacija o neustavnoj transformaciji dejtonske BiH i uticaju na položaj i prava RS, o kojoj danas treba da raspravlja parlament, dokument kojim se želi… »
"Ugradite sve što mislite da nedostaje": Dodikova poruka opoziciji: Čekam vas do šest

"Ugradite sve što mislite da nedostaje": Dodikova poruka opoziciji: Čekam vas do šest

Blic 11.11.2019
Srpski član Predsedništva BiH i lider SNSD Milorad Dodik ponudio je opoziciji da u Informaciju za posebnu sednicu Narodne skupštine ugradi sve što misli da nedostaje, uključujuči i današnje obraćanje Mirka Šarovića, Branislava Borenovića, kao i… »
Dodik: Vratiti fabrička dejtonska podešavanja, ukinuti "bonska ovlašćenja"

Dodik: Vratiti fabrička dejtonska podešavanja, ukinuti "bonska ovlašćenja"

N1 Info 11.11.2019
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je da Republika Srpska nema pravo da se odrekne svoje "autonomnosti, državnosti i samostalnosti", pozivajući Narodnu skupštinu RS da donese odluku o ukidanju "bonskih ovlaštenja" visokih… »
Dodik ponovo prijeti da će se BiH raspasti

Dodik ponovo prijeti da će se BiH raspasti

Al Jazeera 11.11.2019
Entitetski parlament raspravlja o 'neustavnoj transformaciji dejtonske strukture Bosne i Hercegovine i uticaju na položaj i prava RS-a'. Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda Milorad Dodik ustvrdio je u ponedjeljak kako je… »
Dokument s više od 50 strana: Počela sednica Narodne skupštine RS o neustavnoj promeni uređenja dejtonske BiH

Dokument s više od 50 strana: Počela sednica Narodne skupštine RS o neustavnoj promeni uređenja dejtonske BiH

Blic 11.11.2019
Narodna skupština Republike Srpske na posebnoj sednici koja je upravo počela razmatra Informaciju o neustavnoj transformaciji dejtonske BiH i uticaju na položaj i prava Srpske. Dokument s više od 50 strana zvanično su predložile stranke vladajuće… »
Varnice pred posebnu sednicu Narodne skupštine RS: Samo jedna tačka, a vlast i opozicija imaju različita viđenja

Varnice pred posebnu sednicu Narodne skupštine RS: Samo jedna tačka, a vlast i opozicija imaju različita viđenja

Blic 11.11.2019
Još nije ni počela, a današnja posebna sednica Narodne skupštine Republike Srpske već je izazvala brojne oprečne reakcije u Srpskoj, iz čega se može zaključiti da nas čekaju duge i žustre rasprave. Iako se na dnevnom redu današnje posebne… »

Vesti dana »