Povezane vesti
Čile menja ustav iz Pinočeovog vremena da bi smirio demonstrante
N1 Info 11.11.2019
Čileanska vlada pristala je da napiše novi ustav, kojim bi se zamenio sadašnji koji potiče iz vremena diktature Augusta Pinočea, kako bi smirila višenedeljne nasilne proteste. Ministar unutrašnjih poslova Gonzalo Blumel kazao je da su se predsednik… »
Čile će promijeniti ustav iz Pinochetovog doba da primiri proteste
Al Jazeera 11.11.2019
Dogovoreno je da će Kongres voditi proces ponovnog pisanja Ustava, a Čileanci će o prijedlogu Ustava glasati na referendumu. Čileanska vlada pristala je napisati novi ustav, kojim bi se zamijenio sadašnji, koji potječe iz vremena diktature Augusta… »
Vesti dana »

Studenti FON-a u blokadi: Iskoristili su poslednjeg keca u rukavu, nama su ostala još tri špila
N1 Info pre 2 satajoš 56 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 2 satajoš 27 povezanih

Veliki požar u Kočanima u Severnoj Makedoniji – stradalo 59 ljudi, 18 povređenih u kritičnom stanju
RTS pre 4 minutajoš 212 povezane

Lončar: Rekli su da je preminuo čovek od "zvučnog topa", a juče niko nije umro od 11.26 sati u Urgentnom centru
Blic pre 58 minutajoš 30 povezanih