Povezane vesti

"Tužila sam miljanu, ona je luda": Zolina majka više ne može da podnese Kulićevu, hoće da razdvoji sina od nje po svaku…

"Tužila sam miljanu, ona je luda": Zolina majka više ne može da podnese Kulićevu, hoće da razdvoji sina od nje po svaku…

Blic 12.11.2019
Miljana Kulić je pre tri dana pesnicom udarila svog dečka Lazara Čolića Zolu, te mu nanela lakše telesne povrede. Zolina majka Bosa od tog dana ne može da dođe sebi, te je zapretila da neće dopustiti da Miljana prođe nekažnjeno. - Kad nisam… »
Miljana Kulić traži 900.000 € od produkcije: Rijaliti zvezda želi da promeni jednu stvar na sebi, a zgranućete se kada…

Miljana Kulić traži 900.000 € od produkcije: Rijaliti zvezda želi da promeni jednu stvar na sebi, a zgranućete se kada…

Kurir 12.11.2019
Miljana Kulić imala je specijalan zahtev u rijalitiju, a za to joj treba 900.000 evra, kako je sama rekla. Učesnica rijalitija rešila je da više ne pravi "budalu od sebe", pa je zahtevala da promeni mozak. "Veliki šefe i šefice, molim vas da mi date… »
Kuda ide ovaj svet? Miljana Kulić tražila Željku Mitroviću 900.000 evra da zameni mozak

Kuda ide ovaj svet? Miljana Kulić tražila Željku Mitroviću 900.000 evra da zameni mozak

Blic 12.11.2019
Miljana Kulić ne prestaje da iznenađuje publiku rijalitija, a nakon što je pre nekoliko dana udarila pesnicom Lazara Čolića Zolu, iznela je produkciji "Zadruge" neobičan zahtev. Naime, Miljana je od produkcije tražila da joj unapred daju 900.000… »

Vesti dana »