Povezane vesti

Boaći, Srbine! Ovo su njegove reči nakon što je Gana povukla priznanje Kosova

Boaći, Srbine! Ovo su njegove reči nakon što je Gana povukla priznanje Kosova

Telegraf 12.11.2019
Napadač Zvezde ističe da je srećan zbog odluke vlasti njegove države. Vest da je Gana povukla priznanje Kosova, obradovala je napadača Crvene zvezde, Ričmonda Boaćija, koji je u izjavi za Telegraf poručio da je ponosan zbog te odluke njegove… »
Boaći o povlačenju priznanja lažne države Kosovo: Fantastično, moja Srbija i moja Gana su u savezništvu!

Boaći o povlačenju priznanja lažne države Kosovo: Fantastično, moja Srbija i moja Gana su u savezništvu!

Hot sport 12.11.2019
Gana je juče povukla odluku o priznanju lažne države Kosovo, a o tom događaju danas je govorio reprezentativac te zemlje i član Crvene zvezde – Ričmond Boaći. Napadač Crvene zvezde ne krije koliko voli Srbiju i Srbe. Više puta je istakao da bi… »
Njegova Gana je povukla odluku o priznavanju tzv. Kosova, a šta kaže Boaći

Njegova Gana je povukla odluku o priznavanju tzv. Kosova, a šta kaže Boaći

Sputnik 12.11.2019
Gana je povukla priznanje lažne države Kosovo, a povodom svega se oglasio i fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći. „Veoma mi je drago što se ovo desilo. Za mene je fantastična stvar što je Srbija, zemlja od koje sam dobio i osećam toliku… »
Napadač Zvezde: Ponosan sam na moju Ganu, Kosovo je Srbija!

Napadač Zvezde: Ponosan sam na moju Ganu, Kosovo je Srbija!

Mondo 12.11.2019
"Kada sam u Gani, uvek pričam o Srbiji. Sada ću imati poseban razlog da to činim", kaže Ričmond Boaći. "Kada sam u Gani, uvek pričam o Srbiji. Sada ću imati poseban razlog da to činim", kaže Ričmond Boaći. Uskoro će tri godine kako je… »
Boaći: Ponosan sam što je Gana povukla priznanje tzv. Kosova

Boaći: Ponosan sam što je Gana povukla priznanje tzv. Kosova

Vesti online 12.11.2019
Fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći izjavio je da je ponosan što je njegova Gana odlučila da povuče priznanje takozvanog Kosova kao nezavisne države. – Veoma mi je drago što se ovo desilo. Za mene je fantastična stvar što je Srbija, zemlja od… »
Boaći: Drago mi je što je Gana povukla priznanje Kosova

Boaći: Drago mi je što je Gana povukla priznanje Kosova

RTV 12.11.2019
BEOGRAD - Fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći izjavio je da je ponosan što je njegova Gana odlučila da povuče priznanje Kosova kao nezavisne države. "Veoma mi je drago što se ovo desilo. Za mene je fantastična stvar što je Srbija, zemlja od koje… »

Vesti dana »