Povezane vesti

"Želeo sam da im dam šansu, mladi su": Ilija prihvatio izvinjenje nasilnika koji su ga brutalno pretukli zbog ljubičaste…

"Želeo sam da im dam šansu, mladi su": Ilija prihvatio izvinjenje nasilnika koji su ga brutalno pretukli zbog ljubičaste…

Blic 12.11.2019
"Želeo sam da im pružim šansu, jer sam negde video da se iskreno kaju. Vreme će pokazati da li sam dobro postupio". Ovako za "Blic" kaže Ilija Vučević koji se našao u centru pažnje javnosti kada su ga dvojica mladića, misleći da je… »
Vučević se pomirio s napadačima: Prihvatam pruženu ruku

Vučević se pomirio s napadačima: Prihvatam pruženu ruku

Danas 12.11.2019
Dvojica muškaraca pretukla su ga početkom meseca jer su mislili da je homoseksualac Ilija Vučević, muškarac koji je pretučen početkom meseca u centru Beograda jer su dvojica muškaraca mislila da je homoseksualac, kaže za Danas da su napadači… »
Vučević se pomirio s napadačima: Pokazali iskreno kajanje, oprostio sam im

Vučević se pomirio s napadačima: Pokazali iskreno kajanje, oprostio sam im

N1 Info 12.11.2019
Ilija Vučević, koji je pretučen u centru Beograda jer su dvojica muškaraca mislila da je homoseksualac zbog ljubičaste torbe za psa, rekao za N1 da su mu se oni samoinicijativno javili kako bi mu uputili izvinjenje. On je naveo i da je "prihvatio… »
Iliju su pretukli u centru grada zbog ljubičaste torbe, a sada se oglasio i stavio tačku na slučaj: Otkrio da neće tužiti…

Iliju su pretukli u centru grada zbog ljubičaste torbe, a sada se oglasio i stavio tačku na slučaj: Otkrio da neće tužiti…

Kurir 12.11.2019
Muškarac koji je napadnut u centru Beograda, jer su dva mladića pomislila da je gej opredeljenja, zbog ljubičaste torbe koju je nosio, oglasio se saopštenjem za javnost, rekavši da je slučaj završio vansudskim mirenjem. "U vezi napada u kome su mi… »

Vesti dana »