Повезане вести

Драма у Сарајеву! Отац доктору прислонио пиштољ на главу: Рекао сам му хоћеш да те убијем?! Ово сам урадио и због друге…

Драма у Сарајеву! Отац доктору прислонио пиштољ на главу: Рекао сам му хоћеш да те убијем?! Ово сам урадио и због друге…

Курир 12.11.2019
На Клиничком центру Универзитета у Сарајеву, тачније на Педијатријској клиници данас се одвијала драма. Како се сазнаје, Денис С, родитељ болесног детета, пиштољем је претио доктору Еди Хасанбеговићу, шефу Клинике… »
Немој да те убијем! Отац болесног детета уперио пиштољ лекару у чело: Драма на Клиничком у Сарајеву

Немој да те убијем! Отац болесног детета уперио пиштољ лекару у чело: Драма на Клиничком у Сарајеву

Телеграф 12.11.2019
"Ово сам урадио и ради друге деце" На Клиничком центру Универзитета у Сарајеву, тачније на Педијатријској клиници данас се одвијала драма. Како се сазнаје, Денис С, родитељ болесног детета, пиштољем је претио доктору Еди… »
"Моје дете нема: Лекове!" Отац болесног детета пиштољем претио педијатру у Сарајеву

"Моје дете нема: Лекове!" Отац болесног детета пиштољем претио педијатру у Сарајеву

Блиц 12.11.2019
На Клиничком центру Универзитета у Сарајеву данас се одвијала права драма где је родитељ болесног детета на Педијатрији пиштољем претио шефу Клинике за педијатрију. Како сазнаје Радио Сарајево ради се о доктору Еди… »

Вести дана »