Povezane vesti
BiH ne može da se izbori sa prilivom migranata
Politika 12.11.2019
SARAJEVO - Šef granične policije Bosne i Hercegovine Zoran Galić, upozorio je da pripadnici te službe ne mogu da se izbore sa „prilivom migranata duž istočne granice zemlje sa Srbijom” i da situacija lako može eskalirati i ugroziti ukupnu… »
Galić: Granična policija BiH se ne može izboriti s migrantima
Al Jazeera 12.11.2019
Šef granične policije BiH kaže da je osiguranje čitave granice od 1.600 kilometara poput 'Sizifovog posla'. Šef granične policije Bosne i Hercegovine Zoran Galić upozorio je u utorak da se pripadnici te službe ne mogu izboriti s "priljevom… »
Galić za AP: Osiguravanje cijele državne granice 'Sizifov posao'
Slobodna Evropa 12.11.2019
Direktor granične policije Bosne i Hercegovine, Zoran Galić, upozorio je u utorak da pripadnici granične policije više ne mogu suzbijati migracijske pritiske duž istočne granice BiH sa Srbijom, te da bi situacija veoma lako mogla da eskalira i… »
Vesti dana »

Toliko o zvučnom topu: Reporter N1 bio na licu mesta i nije ništa čuo - "Pre će biti da je došlo do tuče"
Kurir pre 27 minutajoš 56 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

Vlada Srbije donela odluku da 18. mart bude Dan žalosti zbog tragedije u Severnoj Makedoniji
Euronews pre 22 minutajoš 212 povezane

Vučić: Ukoliko se nova vlada ne formira do 18. aprila, izbori bi mogli da se održe 8. juna; Dan žalosti u utorak
RTV pre 15 minutajoš 30 povezanih