Повезане вести
Град Лесковац подсећа да је доспела на наплату четврта рата пореза на имовину
Југмедиа 13.11.2019
Лесковачки Одсек локалне пореске администрације обавештава обвезнике плаћања јавних прихода да четврта аконтација пореза на имовину доспева за плаћање сутра, 14. новембра. Обавештавају се порески обвезници да своје обавезе… »
Рок за последњу рату пореза на имовину истиче сутра
Глас Западне Србије 13.11.2019
Чачак - Рок за плаћање последње рате овогодишњег пореза на имовину истиче у четвртак, 14. новембра. Градска управа за локалну пореску администрацију у Чачку обавештава пореске обвезнике - физичка лица, предузетнике и правна… »
Петнаести новембар рок за уплату пореза за четврти квартал
Врање невс 13.11.2019
Из Одсека локалне пореске администрације (ЛПА) Градске управе Врања обавестили су све пореске обвезнике да је 15. новемба рок за уплату обавеза за четврти квартал годишњег пореза на имовину физичких и правних лица. - Редовним и… »
Вести дана »
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 8 минутајош 25 повезаних
Србија, Русија и Белорусија најрепресивније државе у Европи
Врање невс пре 33 минутајош 17 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији са преко 32.000 пријава у прва три дана
Наслови.аи пре 44 минутајош 31 повезана
Вучић чека секундарне санкције за банке: Руси имају још 37 дана да реше ситуацију са НИС
Нова пре 13 минутајош 14 повезаних




