Povezane vesti
Odložen proces optuženima za dilovanje droge u Novom Sadu, branilac kažnjen zbog vređanja suda
Radio 021 13.11.2019
Ponovljeno suđenje petorici okrivljenih za prodaju droge koji su prvostepeno osuđeni na 36 godina zatvora, juče je odloženo u novosadskom Višem sudu. Razlog odlaganja je, između ostalog, i taj što su iz beogradske policije stigla različita uverenja iz… »
Odložen obnovljeni proces dilerima osuđenim na 36 godina
Dnevnik 13.11.2019
U novosadskom Višem sudu juče je odložen obnovljeni proces petorici okrivljenih za prodaju droge, koji su prvostepeno osuđeni u februaru ove godine na 36 godina zatvora, a nakon saslušanja jednog svedoka i zahteva za izuzeće predsedavajućeg krivičnom… »
Vesti dana »

Ministarstvo spoljnih poslova: Netačne tvrdnje da je Vučić tražio učešće na Bledskom strateškom forumu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Srbin uhapšen u Ekvadoru: Zaplenjeno 9,3 tona kokaina: U velikoj međunarodnoj akciji Europola razbijena narko banda (foto, video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Specijalizovano veće Kosova počinje izvođenje dokaza odbrane u procesu protiv Hašima Tačija i drugih
Danas pre 9 satijoš 1 povezana