Povezane vesti
Tesla za prvu fabriku u Evropi odabrao Nemačku
Radio 021 13.11.2019
Tesla je za lokaciju prve fabrike u Evropi odabrao Nemačku, objavio je danas izvršni direktor američkog proizvođača električnih automobila Ilon Mask. "Svi znaju da su Nemci bez ikakvog dvoumljenja majstori u inženjerstvu. To je jedan od razloga zašto smo… »
Berlin odabran za lokaciju prve Tesline fabrike na tlu Evrope
Auto blog 13.11.2019
Izvršni direktor „Tesla motorsa“ Ilon Mask rekao je da je Berlin odabran za lokaciju prve fabrike te kompanije na tlu Evrope. Osim fabrike, „Tesla“ će napraviti i inženjerski i razvojni centar u nemačkoj prestonici, prenosi RTS. Proizvodnja „Teslinih“… »
Mask otkrio gde će se nalaziti prva Teslina fabrika u Evropi
Telegraf 13.11.2019
Mask je potvrdio da će njegova firma da izgradi inženjerski i dizajnerski centar u prestonici Nemačke. Izvršni direktor " Tesle" Ilon Mask rekao je da će prva njegova fabrika na evropskom tlu da bude otvorena u Berlinu, pošto poznati proizvođač… »
Vesti dana »
Marta Kos prenela Ani Brnabić zabrinutost EU zbog koraka vlasti Srbije da suzbiju nezavisno sudstvo
Beta pre 5 minutajoš 27 povezanih
Tramp: SAD bi mogle da završe sa Iranom i ostave saveznicima da brinu o Ormuzu
RTV pre 1 satjoš 53 povezane
Sa Azvirtom potpisan ugovor za izgradnju brze saobraćajnice Bački Breg-Srbobran; Vučić: Prva deonica biće gotova za dve godine
RTV pre 4 satijoš 29 povezanih
Ministarstvo kulture: Požar na krovu paviljona Srbije u Veneciji izbio tokom renoviranja
Serbian News Media pre 3 satajoš 27 povezanih
Novosadska skupština oduzima prostor Akademiji, Mićin tvrdi da je taj prostor zloupotrebljen
Beta pre 6 satijoš 42 povezane



