Povezane vesti

"Moj otac nije vlasnik, ni direktor GiM-a" Stefanović: "Cela afera Krušik konstruisana da nanese štetu mojoj porodici"

"Moj otac nije vlasnik, ni direktor GiM-a" Stefanović: "Cela afera Krušik konstruisana da nanese štetu mojoj porodici"

Press 14.11.2019
Cela ova nazovi “afera” je velika laž i cilj joj je da nanese štetu i meni, i mojoj porodici, izjavio je večeras ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović, govoreći o optužbama da je u sukobu interesa je je firmi GiM, u kojoj radi… »
Stefanović: Afera o trgovini oružjem montruozna laž opozicije, Spreman sam da odgovaram na sva pitanja

Stefanović: Afera o trgovini oružjem montruozna laž opozicije, Spreman sam da odgovaram na sva pitanja

Večernje novosti 13.11.2019
Stefanović je objasnio kako funkcioniše trgovina oružjem i demantovao navode dela opozicije da Srbija oružjem snabdeva teroriste u Jemenu. Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je da je afera o navodnom učešću njegovog… »
Stefanović: Cilj afere je da mi nanese štetu

Stefanović: Cilj afere je da mi nanese štetu

Danas 13.11.2019
Cela afera o trgovini oružjem je laž čiji je cilj da našteti i meni i članovima moje porodice, a da spreči da se govori o dobrim stvarima koje se danas dešavaju u Srbiji – o izgradnji puteva, infrastrukture, o velikom broju investitora, o… »
BIRN: GIM od bugarske novinarke traži brisanje teksta o ocu ministra policije

BIRN: GIM od bugarske novinarke traži brisanje teksta o ocu ministra policije

Danas 13.11.2019
Pravni zastupnik firme GIM zatražio je od bugarske novinarke Diljane Gajtandžijeve da sa sajta ArmsWatch skine tekst u kojem je otac ministra policije Nebojše Stefanovića, Branko Stefanović prikazan kao predstavnik te firme koja je po povlašćenoj… »

Vesti dana »