Povezane vesti
Pusti snovi Hrvata: Traže od Srbije 148,5 miliona dolara, a neće da dele dugove
Večernje novosti 15.11.2019
Optužbe Zagreba za krađu zajedničkih para bivše države su neosnovani pritisak, kažu u Narodnoj banci. NAŠA zemlja nije mogla da podigne pare sa računa mešovitih banaka SFRJ u inostranstvu, jer smo bili pod sankcijama. Novac je mogao da se diže samo po… »
NBS: Srbija nije mogla da troši novac SFRJ jer je bila pod sankcijama
Danas 15.11.2019
Narodna banka Srbije (NBS) negirala je navode iz Hrvatske da je Srbija trošila novac bivše SFRJ tokom devedesetih godine, ističući da to nije bilo moguće jer je bila pod međunarodnim sankcijama, piše današnja „Politika“. „Navodi da je Srbija odobravala… »
NBS: Srbija nije trošila novac SFRJ jer je bila pod sankcijama
N1 Info 15.11.2019
"Navodi da je Srbija odobravala trošenje ili trošila zajednička sredstva bivše države SFRJ tokom devedesetih godina nemaju uporišta ni u dokazima, niti u logici, jer je Srbija u to vreme bila bila pod sankcijama međunarodne zajednice", izjavili su iz… »
Vesti dana »
Stiže otopljenje, preti i olujni vetar: Od ovog datuma sneg, ovi delovi Srbije biće prvi na udaru zahlađenja
Telegraf pre 35 minutajoš 27 povezanih







