Povezane vesti

Nastavljeno suđenje za eksploziju u Namenskoj u Lučanima

Nastavljeno suđenje za eksploziju u Namenskoj u Lučanima

RTS 15.11.2019
U Ivanjici je počelo suđenje rukovodiocima fabrike "Milan Blagojević Namenska" zbog eksplozije u kojoj su 2017. godine nastradala dvojica radnika Milomir Milivojević i Milojko Ignjatović. Direktor fabrike Radoš Milovanović i njegovi saradnici… »
Direktor Namenske u Lučanima sudom: Nisam kriv za nesreću dvojice radnika

Direktor Namenske u Lučanima sudom: Nisam kriv za nesreću dvojice radnika

Kurir 15.11.2019
Radoš Milovanović, direktor Namenske u Lučanima i dvojica fabričkih rukovodilaca kojima se sudi zbog eksplozije u ovoj fabrici pre dve godine, odbacili su danas navode optužnice i izjavili da za nesreću u kojoj su poginula dvojica radnika nisu… »
Kurir TV na suđenju u Ivanjici, otac poginulog radnika u suzama: Moje mrtvo dete nije na prodaju, rodio sam ga zdravog i…

Kurir TV na suđenju u Ivanjici, otac poginulog radnika u suzama: Moje mrtvo dete nije na prodaju, rodio sam ga zdravog i…

Kurir 15.11.2019
IVANJICA - U Osnovnom sudu u Ivanjici jutros su održana dva suđenja po privatnoj tužbi direktora Namenske iz Lučana Radoša Milovanovića protiv Mirjane Milivojević i njenog oca Milovana Milivojevića. Reč je o sestri i ocu pokojnog radnika Milomira… »
Država udavljena u bahatim prostačinama na položajima

Država udavljena u bahatim prostačinama na položajima

Danas 15.11.2019
Novinarka Tatjana Vojtehovski danas će pred sudom u Ivanjici pružiti podršku porodici nastradalog radnika u Lučanima Novinarka Tatjana Vojtehovski pojaviće se danas ispred Osnovnog suda u Ivanjici u 11,30, kako bi dala podršku porodici poginulog… »
Dveri najavile podršku porodici poginulog radnika vojne fabrike u Lučanima

Dveri najavile podršku porodici poginulog radnika vojne fabrike u Lučanima

Danas 14.11.2019
Srpski pokret Dveri saopštio je danas da će njihovi članovi sutra ispred Osnovnog suda u Ivanjici podržati porodicu poginulog radnika vojne fabrike „Milan Blagojević – Namenska“ Milomira Milivojevića, zbog čije pogibije se sudi generalnom… »

Vesti dana »