Povezane vesti
Smajlović: Nije fer reći da je RTS kao Pink
Danas 15.11.2019
Stanje u društvu u Srbiji je kao pred hladni građanski rat, ocenila je u Novom danu na N1 novinarka i kolumnistkinja Nedeljnika Ljiljana Smajlović. Ona objašnjava da je takva situacija u medijima, takav je odnos prema onima koji imaju drugačije… »
Smajlović: Društvo u stanju hladnog građanskog rata
N1 Info 15.11.2019
Stanje u društvu u Srbiji je kao pred hladni građanski rat, ocenila je u Novom danu novinarka i kolumnistkinja Nedeljnika Ljiljana Smajlović. Ona objašnjava da je takva situacija u medijima, takav je odnos prema onima koji imaju drugačije mišljenje, ali… »
Vesti dana »
Evropski pokret: Srbija na pogrešnom putu na kome se sunovrat ubrzava
Radio 021 pre 12 minutajoš 34 povezane
Reporter Insajdera na prelazu Batrovci: Koliko se čeka prvog dana pune primene EES sistema i šta kažu putnici? (VIDEO)
Insajder pre 27 minutajoš 66 povezanih
"Prsti su nam na okidaču" Iran zapretio Americi i Izraelu zbog kršenja dogovora, Tramp dao novi ultimatum i najavio: "Čeka nas najjači reset sveta" (foto, video)
Blic pre 7 minutajoš 27 povezanih




