Povezane vesti

Otac i brat devojčice uhapšeni zbog sumnje na obljubu

Otac i brat devojčice uhapšeni zbog sumnje na obljubu

Politika 15.11.2019
ŠABAC – Zbog sumnje na nedozvoljene polne radnje i obljubu nad četrnaestogodišnjom devojčicom iz Mačvanskog Metkovića, policija u Bogatiću je uhapsila njenog oca (53) i brata (23), javlja RTS. Uhapšeni će do kraja dana biti privedeni pred… »
Devojčica (14) iz okoline Šapca optužila oca i brata da su je pijani polno uznemiravali

Devojčica (14) iz okoline Šapca optužila oca i brata da su je pijani polno uznemiravali

Telegraf 15.11.2019
Devojčica se žalila majci, ali ona nije odreagovala. Na kraju je tražila pomoć od nastavnice koja je podnela prijavu. Policija u Bogatiću uhapsila je oca i rođenog brata devojčice (14) iz jednog sela zbog sumnje da su izvršili krivično delo… »
Devojčica iz Šapca do detalja opisala šta joj je radio pijani otac: Umesto majke, spasao je razredni

Devojčica iz Šapca do detalja opisala šta joj je radio pijani otac: Umesto majke, spasao je razredni

Telegraf 15.11.2019
Odbrana oca koji se sumnjiči da je sa sinom pipkao ćerku: Samo volim da je golicam. Devojčica (14) (ime poznato redakciji) učenica osnovne škole u Glušcima optužila je svog oca N. N. i rođenog brata N. N. (inicijali promenjeni) za seksualno… »
"Otac me je pipkao i mazio, a brat me je dodirivao kao da mu nisam sestra": Devojčica ispričala kakav je užas preživljavala…

"Otac me je pipkao i mazio, a brat me je dodirivao kao da mu nisam sestra": Devojčica ispričala kakav je užas preživljavala…

Blic 15.11.2019
Nakon što je jedna devojčica stara 14 godina prijavila svog oca i brata zbog sekusalnog zlostavljanja, policija u Šapcu uhapsila je u obližnjem selu ovu dvojicu muškaraca starih 53 i 23 godina, saznaje “Blic”. Gnusan zločin prijavljen je… »
Devojčica (14) iz sela kod Bogatića prošla kroz pakao: Nisu je samo terali da se skida, nasilje trajalo duže od godine

Devojčica (14) iz sela kod Bogatića prošla kroz pakao: Nisu je samo terali da se skida, nasilje trajalo duže od godine

Večernje novosti 15.11.2019
Maloletna J.M. u kući je morala da obavlja sve poslove, a dobijala je i batine od oca, koji ju je primoravao da ide u nadnicu. BOGATIĆ – Zbog sumnje da su počinili krivično delo nedozvoljene polne radnje nad 14-godišnjom J.M. iz Mačvanskog… »
Užasno svedočenje devojčice: Brat i otac su me primoravali da skidam odeću

Užasno svedočenje devojčice: Brat i otac su me primoravali da skidam odeću

Mondo 15.11.2019
Policija u Bogatiću uhapsila je oca i rođenog brata devojčice (14) iz jednog sela zbog sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljne polne radnje saznaje Telegraf.rs. Policija u Bogatiću uhapsila je oca i rođenog brata devojčice (14) iz jednog… »
Devojčica prijavila oca i brata za zlostavljanje Rekla da su je pijani skidali, pa je dodirivali

Devojčica prijavila oca i brata za zlostavljanje Rekla da su je pijani skidali, pa je dodirivali

Press 15.11.2019
Policija u Bogatiću uhapsila je oca i brata četrnaestogodišnje devojčice zbog sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljene polne radnje. Foto:blic Prema nezvaničnim informacijama devojčica je starijoj sestri ispričala da su je brat i otac u… »
“Terali me da se skidam, pipkali me i mazili”: Kod Bogatića uhapšeni otac i brat devojčice (14)

“Terali me da se skidam, pipkali me i mazili”: Kod Bogatića uhapšeni otac i brat devojčice (14)

Večernje novosti 15.11.2019
Devojčica se izvesno vreme prvo žalila majci da su je brat i otac u alkoholisanom stanju primoravali da skida odeću. BOGATIĆ – Zbog sumnje da su seksualno uznemiravali i zlostavljali 14-godišnju J.M. iz Mačvanskog Metkovića kod Bogatića… »
Užas u selu kod bogatića, devojčica (12) optužila oca i brata: Pijani me terali da se skidam, pa me dodirivali! Rekla majci…

Užas u selu kod bogatića, devojčica (12) optužila oca i brata: Pijani me terali da se skidam, pa me dodirivali! Rekla majci…

Kurir 15.11.2019
BOGATIĆ - Policajci u Bogatiću uhapsili su oca i brata devojčice (12) iz jednog okolnog sela pod sumnjom da su izvršili krivično delo nedozvoljene polne radnje. Devojčica se prvo požalila majci da su je pijani brat i otac terali da se skida i da su… »

Vesti dana »