Povezane vesti

Od vašeg bezobrazluka veća je njegova ljudskost! Ovako je Novak Đoković reagovao na provokacije britanske publike

Od vašeg bezobrazluka veća je njegova ljudskost! Ovako je Novak Đoković reagovao na provokacije britanske publike

Sportal blic 15.11.2019
ne samo da je izgubio od u meču trećeg kola uvodne faze završnog mastersa, čime je ostao i bez polufinala i bez šanse da u završnici takmičenja preuzme od Rafaela Nadala mesto najboljeg na ATP listi, već je tom prilikom i prilično ponižavan od… »
Sam protiv svih ili 1 na 20.001

Sam protiv svih ili 1 na 20.001

Mozzart sport 15.11.2019
Rodžer Federer je u Londonu (ovaj put) bio bolji, ali pitanje je da li bi bilo tako da uz sebe nije imao veoma nepristojnu britansku publiku, koja je zasmetala i mnogim poznatim imenima belog sporta. Bila je to njihova udružena ružna osveta za… »
Britanski teniseri kritikovali publiku u Londonu: Novak ovo nije zaslužio

Britanski teniseri kritikovali publiku u Londonu: Novak ovo nije zaslužio

Večernje novosti 15.11.2019
Osetila sam tugu zbog njega, jer je izgledao izgubljeno. Nije lako kada imate protiv sebe 20.000 ljudi, rekla je Anabel Kroft. Novak Đoković je prvi put na završnom mastersu u Londonu ispao u grupnoj fazi, pre polufinala. Srpski teniser je poražen od… »
Skandalozno ponašanje! Asovi brane Novaka: Đoković je ponižen, ubili su ga u pojam, neka je sramota britansku publiku!

Skandalozno ponašanje! Asovi brane Novaka: Đoković je ponižen, ubili su ga u pojam, neka je sramota britansku publiku!

Sportal blic 15.11.2019
nije uspeo da pobedi u meču trećeg kola uvodne faze završnog mastersa, čime je ostao i bez polufinala i bez šanse da u završnici takmičenja preuzme od Rafaela Nadala mesto najboljeg na ATP listi. Ali, ono što je dodatno bilo bolno je - ponašanje… »

Vesti dana »