Povezane vesti
Određen pritvor mladiću zbog pokušaja silovanja u gimnaziji
Politika 15.11.2019
Viši sud u Beogradu odredio je večeras pritvor do 30 dana M. M. (21) zbog sumnje da je 18. oktobra u Trećoj beogradskoj gimaziji na Vračaru pokušao da siluje 16-godišnju učenicu. Pritvor mu je određen da ne bi u kratkom roku ponovio krivično delo… »
Beograd: Manijak se ušunjao u školu i pokušao u toaletu da siluje učenicu
IndeksOnline 15.11.2019
BEOGRAD – Beogradska policija uhapsila je 21-godišnjeg Miloša M. zbog sumnje da je pratio 16-godišnju učenicu drugog razreda Treće beogradske gimnazije, ušao za njom u toalet škole, zatvorio vrata za sobom, stao ispred devojke i počeo da je dodiruje… »
Vesti dana »
"Verujemo da Rusi u dobroj volji vode pregovore o prodaji NIS-a": Ministarka pozdravila odluku za plate
Blic pre 4 satijoš 29 povezanih
U toku pregovori o promeni vlasničke strukture, i dalje ima šanse da dobijemo licencu
Vesti online pre 4 satijoš 24 povezane
Preokret u slučaju Hrkalović: Apelacioni sud ukinuo osuđujuću presudu i naložio ponovno suđenje zbog „bitnih povreda postupka“
Serbian News Media pre 1 sat
Netfliks zvanično potvrdio: Preuzima Vorner Bros i HBO - OVO su svi DETALJI kupovine vredne 82,7 milijardi $!
Telegraf pre 1 satjoš 36 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel pojeftinio, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 5 satijoš 37 povezanih


