Povezane vesti

Gavrilović: Partizan je u prednosti jer ima dva dana odmora više

Gavrilović: Partizan je u prednosti jer ima dva dana odmora više

Vesti online 16.11.2019
Trener košarkaša Crvene zvezde očekuje da će njegova ekipa biti spremna za duel sa Partizanom. Košarkaši Crvene zvezde gostuju u nedelju ekipi Partizana u uokviru sedmog kola ABA lige. Crveno-beli ‘večiti derbi’ dočekuju posle teške utakmice… »
Andrea Trinkjeri: Zvezda je tim pravila za top 8 Evrolige! Gavrilović je bio u mom gradu, sad sam ja…

Andrea Trinkjeri: Zvezda je tim pravila za top 8 Evrolige! Gavrilović je bio u mom gradu, sad sam ja…

Hot sport 16.11.2019
Novi košarkaški ‘večiti derbi’ na programu je u nedelju od 20 časova u ABA ligi, a Partizan će Crvenu zvezdu dočekati u ‘Beogradskoj areni’. Italijanski stručnjak Andrea Trinkjeri prvo je govorio o Partizanu i stanju tima pred Crvenu… »
Nastavlja se megin matine – Milojević: Primorska je iskusna ekipa, verujem da možemo do pobede!

Nastavlja se megin matine – Milojević: Primorska je iskusna ekipa, verujem da možemo do pobede!

Hot sport 16.11.2019
Košarkaši Mega Bemaxa u nedelju u 12 časova u Hali sportova „Ranko Žeravica“ na Novom Beogradu nastavljaju sezonu u ABA ligi kada će u okviru 7. kola dočekati Koper Primorsku. Ulaz na meč biti slobodan uz besplatne ulaznice koje će moći da se… »

Vesti dana »