Повезане вести
Кокаин, хероин, марихуана, па чак и лекови за смирење... Ово су неке од највећих заплена дрога у Србији
Блиц 16.11.2019
Хапшењем Младена Новаковића (37), званог Тоцило, заплењено је 77 тона килограма хероиона вредног чак 5 милиона евра, што представља једну од неколико највећих заплена дроге у историји Србије. Организована криминална група коју… »
Тоцило хероином снадбевао пола Србије: Куповао дрогу највеће чистоће и вредности из Турске, па од 77 килограма правио 350
Блиц 16.11.2019
Младен Новаковић (37), звани Тоцило, који је ухапшен у четвртак у спектакуларној акцији полиције и тужилаштва у Младеновцу, био је један од главних снадбевача хероином највећих кланова у Србији. Новаковић је једно од… »
Вести дана »
Језив злочин! У пуцњави у Бабушници страдали отац и син, повређени други син и мајка: Огласио се МУП
Блиц пре 54 минутајош 12 повезаних
Пао авион код аеродрома Биково, једна особа погинула, једна тешко повређена
Данас пре 3 сатајош 1 повезана




