Povezane vesti
Izmene u saobraćaju zbog Prvog srpskog maratona
RTS 17.11.2019
Zbog Komtrejd srpskog maratona, do 18 časova, zatvoren je Bulevar Zorana Đinđića, na delu i u smeru od Ulice španskih boraca do Ulice antifašističke borbe. Od 9 do 16 časova biće zatvorene brojne novobeogradske saobraćajnice, uključujući Most… »
Izmene u saobraćaju: Kako da se snađete ako danas negde morate da idete
Mondo 17.11.2019
Izmene u saobraćaju zbog popravke tramvajskih šina u Karađorđevoj ulici i današnjeg maratona... Izmene u saobraćaju zbog popravke tramvajskih šina u Karađorđevoj ulici i današnjeg maratona... Izmenjeno saobraćaju tramvaji na linijama 7, 9, 11 i… »
Vesti dana »

Danas je u Srbiji Dan žalosti zbog stradalih u požaru u Severnoj Makedoniji
Radio 021 pre 1 satjoš 26 povezanih

(Video/foto) skupština grada Novog Sada danas treba konačno raspravlja o BUDžETU Grupa ekstremnih studenata i opozicija noćas pokušala da upadne u instituciju, policija uspela da ih blokira
Dnevnik pre 26 minutajoš 14 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 26 minutajoš 11 povezanih

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu: Sednica zakazana za danas
Blic pre 26 minutajoš 6 povezanih