Повезане вести
Епилог и даље "у некој фиоци": Мете Вацићевих претњи немају велика очекивања
Н1 Инфо 17.11.2019
У протеклих месец дана лидер "Српске деснице" Миша Вацић у више наврата је претио политичким неистомишљеницима, а до данас нема епилога у вези са тим случајевима. Док мете Вацићевих напада оцењују да иза њега стоји тренутна… »
Зеленовић: Не плашим се Вацића који без Вучића не сме да зуцне, али се због претњи осећам угрожено
Бета 17.11.2019
Градоначелник Шапца и један од лидера Савеза за Србију Небојша Зеленовић изјавио је данас да се не плаши лидера Српске деснице Мише Вацића, али да се због претњи осећа угроженим, јер, како верује, он ништа не говори без дозволе… »
Зеленовић: Вацић није опасан тип, али иза њега су Вучић и армија криминалаца
Н1 Инфо 17.11.2019
Градоначелник Шапца и један од лидера Савеза за Србију Небојша Зеленовић изјавио је за Н1 да се не плаши Мише Вацића, али да се због претњи лидера Српске деснице осећа угроженим, јер, како верује, он ништа не говори без дозволе… »
Вести дана »

Пропао договор о 19. Пакету санкција Русији Еу није успела да се договор, Путин трља руке
Ало пре 1 сатјош 31 повезана

Посебна седница Владе Србије данас у Лесковцу: Биће и представљен пројекат "Лесковац - престоница културе 2026"
Блиц пре 26 минутајош 23 повезане

Ко је био Небојша Павковић, генерал осуђен за ратне злочине на Косову
BBC News пре 2 сатајош 61 повезана