Povezane vesti

Ševčenko o važnosti remija i šansama Srbije u baražu

Ševčenko o važnosti remija i šansama Srbije u baražu

Vesti online 17.11.2019
Ukrajina je osvojila prvo mesto u B grupi. Selektor Ukrajine Andrej Ševčenko je posle susreta sa „orlovima“ poželeo sreću izabranicima Ljubiše Tumbakovića u predstojećem baražu. –Želim Srbiju svu sreću u plej-ofu Lige nacija, da iskoristi… »
Tadić razočaran ishodom kvalifikacija, ko je kriv zbog primljenih golova?

Tadić razočaran ishodom kvalifikacija, ko je kriv zbog primljenih golova?

Sportske.net 17.11.2019
Srbija je završila takmičenje uz gol razliku 17:17. Srpski fudbaler Dušan Tadić ocenio je posle remija sa Ukrajinom da ja nacionalna selekcija zaslužila pobedu i da žali zbog primljenog gola u završnici meča. "Mislim da je bilo dosta dobrih… »
Poruka Ševčenka koja je oduševila celu Srbiju!

Poruka Ševčenka koja je oduševila celu Srbiju!

Sportske.net 17.11.2019
Legendarni fudbaler imao šta da poruči "orlovima". Ukrajina je svoj plasman na EURO 2020 osigurala i pre meča na stadionu "Rajko Mitić" sa Srbijom. Selektor Andrej Ševčenko je odmah nakon susreta sa "orlovima" poželeo sreću izabranicima Ljubiše… »
Ševčenko: Želim Srbiji da se plasira na Evropsko prvenstvo

Ševčenko: Želim Srbiji da se plasira na Evropsko prvenstvo

Sportski žurnal 17.11.2019
Ukrajina je igrala 2:2 sa Srbijom u poslednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a bod je osvojila golom u poslednjim trenucima utakmice. Selektor fudbalera Ukrajine Andrej Ševčenko poželeo je danas sreću reprezentaciji Srbije u baražu i da… »
Ševčenko: Želim Srbiji uspeh u baražu

Ševčenko: Želim Srbiji uspeh u baražu

Mozzart sport 17.11.2019
“Na kraju sam zadovoljan”, podvlači ukrajinski selektor. Čudo je Andrej Ševčenko napravio sa Ukrajinom. Napravio je od nje mašinu koja je protutnjala kroz kvalifikacije za Evropsko prvenstvo ne samo pored trošne Srbije, nego i pored prvaka… »

Vesti dana »