Povezane vesti

Cibona ispustila 18 razlike, dala šest poena u trećem kvartalu i preživela Krku

Cibona ispustila 18 razlike, dala šest poena u trećem kvartalu i preživela Krku

Mozzart sport 18.11.2019
Slovencima nije pomogla ni partija karijere Glena Kouzija. Od rapsodije do očaja, pa onda nekako do pobede. Ali nakon svega, ona se jedino i piše, pošto je ostatak definitivno za zaborav ukoliko budete priupitatali bilo koga u Zagrebu. Cibona je u… »
ABA - Preokreti, drama i pobeda Cibone u Zagrebu

ABA - Preokreti, drama i pobeda Cibone u Zagrebu

Sportske.net 18.11.2019
"Cibosu" su pred svojim navijačima posle velike borbe savladali Krku. U poslednjem meču sedmog kola ABA lige, Cibona je u dvorani "Dražen Petrović" dočekala Krku, domaćin je slavio rezultatom 70:67. Dobili su ubedljivo prvi kvartal sa 22:12, da bi… »
ABA liga: Cibona umalo prokockala 18 poena prednosti

ABA liga: Cibona umalo prokockala 18 poena prednosti

Hot sport 18.11.2019
Dobar start bio je dovoljan Ciboni da savlada Krku rezultatom 70:67 u poslednjoj utakmici sedmog kola ABA lige. Cibosi su krenuli furiozno i u prvom poluvremenu imali veliku prednost zahvaljujući šutu sa distance. Tada su imali i 18 poena viška i… »
Cibona pobedila Krku, malo Kozijevih 31 poen

Cibona pobedila Krku, malo Kozijevih 31 poen

Sportski žurnal 18.11.2019
Košarkaši Cibone pobedili su u Zagrebu Krku sa 70:67 (22:12, 18:16, 6:20, 24:19), u poslednjoj utakmici sedmog kola ABA lige. Cibonu su predvodili Filip Bundović sa 19 poena i šest skokova, Ivan Novačić sa 16 poena i pet skokova i Šejn Gibson sa 15… »
Veličković se pribojavao prvog derbija u sezoni: Poslednjih četiri, pet minuta sam utrnuo, laknulo mi je na kraju

Veličković se pribojavao prvog derbija u sezoni: Poslednjih četiri, pet minuta sam utrnuo, laknulo mi je na kraju

Večernje novosti 18.11.2019
Košarkaši Partizana emotivno doživeli prvu ovosezonsku pobedu protiv večitog rivala. Gordić: Zvezda je evroligaška ekipa i igralo se sa mnogo kontakta. LOŠI procenti šuta, veliki promašaji, mnogo faulova, izgubljenih lopti, prekida... Sve to je… »
Dodik posle derbija pisao Ostoji: Stvorio si tim koji se ne plaši nikoga!

Dodik posle derbija pisao Ostoji: Stvorio si tim koji se ne plaši nikoga!

Mondo 18.11.2019
"Čestitke Partizanu na velikoj pobedi protiv večitog rivala", napisao je Igor Dodik i pohvalio posebno predsednika Ostoju Mijailovića. "Čestitke Partizanu na velikoj pobedi protiv večitog rivala", napisao je Igor Dodik i pohvalio posebno predsednika… »
Trinkijeri iskren o očajnom šutu Partizana: Nismo mogli da pogodimo olimpijski bazen

Trinkijeri iskren o očajnom šutu Partizana: Nismo mogli da pogodimo olimpijski bazen

Večernje novosti 18.11.2019
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri posle pobede protiv Crvene zvedze u večitom derbiju, rekao je da je utakmica bila teška, ali da je njegov tim zaslužio trijumf. Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri posle pobede protiv Crvene… »
Veličkoviću nije bilo lako: Utrnuo sam, ali pobedi se ne gleda u zube

Veličkoviću nije bilo lako: Utrnuo sam, ali pobedi se ne gleda u zube

Večernje novosti 17.11.2019
Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković kaže da su želja i borbenost odlučili pobednika u derbiju protiv Crvene zvezde (75:72) u ABA ligi. Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković kaže da su želja i borbenost odlučili pobednika u… »
Trinkijeri u elementu o derbiju: "Sve je bila tuča, a mi? Ne bismo ni olimpijski bazen pogodili!"

Trinkijeri u elementu o derbiju: "Sve je bila tuča, a mi? Ne bismo ni olimpijski bazen pogodili!"

Sportal blic 17.11.2019
Trener Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da je derbi bio jako težak, a okarakterisao ga je kao "tuču" i tip utakmice "gde nema mesta na terenu". - Bila je izuzetno teška utakmica. Bilo je jako teško dobro igrati. Mislim da smo zaslužili pobedu jer… »
Crno-bela noć u Beogradu: Pogledajte slavlje igrača i navijača Partizana (video)

Crno-bela noć u Beogradu: Pogledajte slavlje igrača i navijača Partizana (video)

Večernje novosti 17.11.2019
Košarkaši Partizana su znali da proslave trijumf sa svojim navijačima, koji su pogrdnim skandiranjima na račun porodice Čović bacili senku na meč. Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu 75:72 u derbiju sedmog kola ABA lige. Utakmica i nije… »
ABA: Partizan pobedio u „večitom“ derbiju

ABA: Partizan pobedio u „večitom“ derbiju

Danas 17.11.2019
U prvom „večitom“ košarkaškom derbiju slavio je Partizan protiv Crvene zvezde rezultatom 75:72, u okviru sedmog kola ABA lige. U beogradskoj „Štark Areni“ videli smo izuzetno zanimljiv duel koji je rešen u samoj završnici. Prvo poluvreme… »

Vesti dana »