Povezane vesti
Aleksandru Obradoviću i Biljani Stojković nagrada "Dobar primer novog optimizma"
N1 Info 18.11.2019
Radnik "Krušika" iz Valjeva Aleksandar Obradović i profesorka Biološkog fakulteta u Beogradu Biljana Stojković ovogodišnji su dobitnici tradicionalne nagrade "Dobar primer Novog optimizma", saopštio je pokret Novi optimizam. "Aleksandar Obradović… »
Laureati nagrade „Dobar primer Novog Optimizma“ Aleksandar Obradović i Biljana Stojković
Danas 18.11.2019
Ovogodišnji laureati za nagradu „Dobar primer Novog Optimizma“ Udruženja Novi Optimizam su Aleksandr Obradović, uzbunjivač iz Valjeva, kao i Biljana Stojković, profesorka Biološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Priznanje će, kao i svake godine, biti… »
Vesti dana »
Prvo pa muško! Dva dečaka u Beogradu stigla na svet sekund posle ponoći: Nekoliko sekundi kasnije rođena je i devojčica Lira
Blic pre 6 satijoš 12 povezanih
Vatromet obasjao nebo iznad Beograda! Spektakularni prizori na Kuli Beograd: Ovako su građani i gosti prestonice dočekali Novu godinu! (foto)
Kurir pre 6 satijoš 6 povezanih
Beograđani dočekali Novu godinu u centru grada i Beogradu na vodi uz vatromet (FOTO)
Danas pre 6 satijoš 3 povezane




