Povezane vesti
Test za testom: Proba male mature na svake dve godine
Blic 19.11.2019
Osnovci će polagati test pred upis u školu, a potom će na svake dve godine imati test sličan maloj maturi, kazao je za "Blic" ministar prosvete Mladen Šarčević. Tako će osnovci sličan test polagati u drugom, četvrtom i šestom razredu kako bi se… »
Šarčević najavio promenu modela male mature
Danas 19.11.2019
Ministar prosvete Mladen Šarčević izjavio je za „Blic“ od utorka da se planira redizajn modela male mature i da je plan da se deca na svake dve godine testiraju. „Plan je da deca posle polaganja obaveznog testa u predškolskom uzrastu, u školi na svake… »
Šarčević: Planiramo redizajn modela male mature, testiranje dece na dve godine
N1 Info 19.11.2019
Ministar prosvete Mladen Šarčević izjavio je da se planira "redizajn modela male mature" i da je plan da se deca na svake dve godine testiraju. "Plan je da deca posle polaganja obaveznog testa u predškolskom uzrastu, u školi na svake dve godine imaju… »
Vesti dana »

Sindikalci traže minimalac od 600 evra, Ministarstvo nudi 550 evra za 2026. godinu
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 42 povezane

Radić o ugovoru sa Elbitom: Kupovinom oružja Vučić kupuje podršku stranih sila, izraelska naklonost plaćena
Novi magazin pre 3 satajoš 15 povezanih

„Crveni karton“: Novosadski studenti najavili novi skup ispred suda – sutra od 6 ujutru
Nova pre 58 minutajoš 35 povezanih

Dodik najavio vladu nacionalnog jedinstva, a krajem septembra - referendum
Sputnik pre 1 satjoš 26 povezanih