Povezane vesti

Vučić: Nisu krivi novinari za moje zdravstvene probleme

Vučić: Nisu krivi novinari za moje zdravstvene probleme

Slobodna Evropa 19.11.2019
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na društvenim mrežama da se vratio na posao nakon dvodnevne zdravstvene krize uzrokovane problemima sa srcem. On je danas također izjavio, kako prenosi agencija Beta, da sa njegovim lošim… »
Vučić stao u odbranu Sovilja, ali i optužio N1 da laže

Vučić stao u odbranu Sovilja, ali i optužio N1 da laže

N1 Info 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da "niko sa N1" nije kriv za njegovo trenutno zdravstveno stanje. "Moji problemi su hronični, čovek s vaše televizije nije imao nikakve veze s mojim zdravstvenim stanjem, niti će", rekao je Vučić na… »
Savetnica predsednika Srbije pisala Reporterima bez granica

Savetnica predsednika Srbije pisala Reporterima bez granica

Slobodna Evropa 19.11.2019
Savetnica za medije predsednika Srbije Suzana Vasiljević pozvala je u pismu predstavnike Reportera bez granica (RSF) i druge međunarodne organizacije da „provere činjenice“ pre nego što optuže, kako je navela, „državu, predsednika ili nju“… »
Vučić: Novinarska pitanja nemaju veze sa mojim zdravljem

Vučić: Novinarska pitanja nemaju veze sa mojim zdravljem

Glas Amerike 19.11.2019
BEOGRAD -- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je tokom svog prvog pojavljivanja pred novinarima nakon što je vikend proveo u bolnici, da pitanje novinara TV N1 nema nikave veze sa njegovim zdravstvenim stanjem, "niti ima, niti će imati pitanje… »
Vučić: Za razliku od drugih političara u Srbiji nikada nisam bežao od pitanja

Vučić: Za razliku od drugih političara u Srbiji nikada nisam bežao od pitanja

Beta 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da za razliku od drugih političara u Srbiji nikada nije bežao od pitanja i da mu pitanja novinara pružaju priliku da na najbolji mogući način "raskrinka neistine pojedinih medija i političkih… »
Vučić: Moje zdravlje nema veze s pitanjima N1, bolest je hronična

Vučić: Moje zdravlje nema veze s pitanjima N1, bolest je hronična

N1 Info 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da "niko sa N1" nije kriv za njegovo trenutno zdravstveno stanje. "Moji problemi su hronični, čovek s vaše televizije nije imao nikakve veze s mojim zdravstvenim stanjem, niti će", rekao je Vučić na… »
"Novinari nemaju veze s mojim zdravstvenim stanjem" Vučić: Ja sam hronično bolestan, plus akutni problemi, to je moja stvar…

"Novinari nemaju veze s mojim zdravstvenim stanjem" Vučić: Ja sam hronično bolestan, plus akutni problemi, to je moja stvar…

Press 19.11.2019
Da li će biti otvaranja novih poglavlja sa EU ili ne, ne znam, zavisi od njih, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto:blic On je ovako odgovorio na pitanje o planu Francuske kako bi ubuduće moglo da izgleda proširenje. - Najviše se radujem… »
Vučić: Novinari nemaju veze s mojim zdravstvenim stanjem

Vučić: Novinari nemaju veze s mojim zdravstvenim stanjem

Glas Zapadne Srbije 19.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je danas špekulacije da su novinarska pitanja bila razlog pogoršanju njegovog zdravlja. „Novinari nemaju veze s mojim zdravstvenim stanjem, ja sam hronično bolestan, plus aktuni problemi. To je moja stvar… »
Zamagljivanje afere Krušik

Zamagljivanje afere Krušik

Danas 19.11.2019
Ne jenjavaju napadi vlasti i njihovih medija na TV N1 i novinara Miodraga Sovilja zbog pitanja predsedniku Srbije o umešanosti oca ministra policije u trgovinu oružjem Od momenta kada je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću pozlilo, ne jenjavaju… »
Vučić: Boriću se za Srbiju dokle god imam snage! Ostaviću više nego svi moji prethodnici

Vučić: Boriću se za Srbiju dokle god imam snage! Ostaviću više nego svi moji prethodnici

Kurir 19.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas da će se sve dok bude imao snage i energije boriti da ostavi Srbiji mnogo više nego svi koji su pre njega obavljali taj posao. "I garantujem vam to", rekao je predsednik Vučić, komentarišući, inače… »
Vučić: Srbija spremila četiri poglavlja, od EU zavisi da li će biti otvorena

Vučić: Srbija spremila četiri poglavlja, od EU zavisi da li će biti otvorena

RTV 19.11.2019
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da su četiri pregovaračka poglavlja u pregovorima Srbije sa EU spremna, a da od EU zavisi kakva će politička odluka biti doneta i da li će i koliko poglavlja biti otvoreno do kraja godine. "Da… »
"Novinari nisu krivi za moju bolest-petak mi doneo političko zadovoljstvo"

"Novinari nisu krivi za moju bolest-petak mi doneo političko zadovoljstvo"

Mondo 19.11.2019
Predsednik Srbije prvi put u javnosti po izlasku iz bolnice odgovarao na pitanja novinara i poručuje da novinari nisu ti koji su krivci za njegovo loše zdravstveno stanje. Predsednik Srbije prvi put u javnosti po izlasku iz bolnice odgovarao na pitanja… »
Bodrožić: Vučića na konferenciji pitanjima da "rešetaju" urednici NIN-a, N1...

Bodrožić: Vučića na konferenciji pitanjima da "rešetaju" urednici NIN-a, N1...

N1 Info 19.11.2019
Preporučujem da na jednu konferenciju za medije odu urednici koji imaju veći autoritet i počnu da "rešetaju" predsednika, po cenu da mu opet bude loše, rekao je u Novom danu predsednik Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) Željko Bodrožić… »
Komitet za zaštitu novinara pozvao vlast da novinarima N1 omoguće da rade slobodno

Komitet za zaštitu novinara pozvao vlast da novinarima N1 omoguće da rade slobodno

Danas 19.11.2019
Komitet za zaštitu novinara zabrinut je zbog nedavnih dogadjaja u vezi sa televizijom N1 i poziva vlast da novinarima te televizije omoguće da rade slobodno i u bezbednom okruženju, rečeno je za Glas Amerike u toj organizaciji. Glas Amerike je preneo… »

Vesti dana »