Povezane vesti

"Nijedan novinar nema veze sa mojim zdravstvenim stanjem": Vučić otkrio zbog čega je završio na VMA

"Nijedan novinar nema veze sa mojim zdravstvenim stanjem": Vučić otkrio zbog čega je završio na VMA

Telegraf 19.11.2019
Ja sam i danas pod terapijom, ali to je moja stvar i niko drugi nema veze sa tim - poručio je predsednik Srbije. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, govoreći o svom zdravstvenom stanju kao i o razlozima zbog kojih je završio u bolnici, rekao je da… »
Vučića s predstavnicima kompanije ``Azvirt``

Vučića s predstavnicima kompanije ``Azvirt``

Beta video 19.11.2019
BEOGRAD - Sastanak predsednika Aleksandra Vučića s predstavnicima kompanije ``Azvirt``. Ministarka gradjevinarstva Zorana Mihajlović s tom kompanijom je potpisala komercijalni ugovor o izgradnji auto-puta Ruma-Šabac i ``brze saobraćajnice``… »
Vučić: Autoput Ruma - Šabac za tri godine, posao od skoro 500 miliona evra

Vučić: Autoput Ruma - Šabac za tri godine, posao od skoro 500 miliona evra

Telegraf 19.11.2019
"Radimo ogroman posao, želimo da ljudi u tom kraju ostanu na svojim ognjištima, to će značiti život za celo Podrinje i doneće nove investicije u taj deo zemlje i mnogo veći broj turista" Auto-put Ruma-Šabac, zajedno sa velikim i modernim mostom… »
Kreće izgradnja auto-puta i brze saobraćajnice Ruma-Šabac-Loznica: Radove izvode Azerbejdžanci

Kreće izgradnja auto-puta i brze saobraćajnice Ruma-Šabac-Loznica: Radove izvode Azerbejdžanci

RINA 19.11.2019
Potpredsednica Vlade Republike Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, prof. dr Zorana Mihajlović, potpisala je danas, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, komercijalni ugovor za izgradnju auto-puta i brze… »

Vesti dana »