Povezane vesti
Dva miliona evra od EU za unapređenje usluga za građane
RTS 19.11.2019
Šef delegacije Evropske unije u Srbiji Sem Fabrici uručio je u Nišu certifikate o sprovođenju 19 projekata koji će omogućiti da se u 34 lokalne samouprave razviju i unaprede geografski informacioni sistemi. U većini ovih lokalnih samouprava geografski… »
Pomoć EU za unapređenje Geografskog informacionog sistema u 34 grada i opštine
Novi magazin 19.11.2019
Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji, ambasador Sem Fabrici uručio je danas u Gradskoj kući u Nišu sertifikate o sprovođenju 19 projekata koji će omogućiti da se u 34 lokalne samouprave razviju i unaprede Geografski informacioni sistemi(GIS)… »
Dva miliona evra od EU za unapređenje usluga za građane
Večernje novosti 19.11.2019
Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici dodelio je danas sertifikate za 19 projekata koji će u 34 lokalne samouprave omogućiti unapređenje geografskih informacionih sistema. Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici dodelio je danas sertifikate za 19… »
Vesti dana »

Advokat Tomislava Momirovića: Odluka o pritvoru sramna, za nju sam saznao iz medija
Nova pre 20 minutajoš 61 povezana

Punih 13 dana rade je sa porodicom putovao od Banije do Čačka: Potresna sećanja Srba prognanih u Oluji još uvek žive, slike ognjišta sa kog su proterani se ne zaboravljaju (foto)
Dnevnik pre 55 minutajoš 35 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Sunčano na istoku i jugu, nepogode u ostalim krajevima uz uticaj ciklona sa Jadrana
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 41 povezana

Međunarodna akcija pojačane kontrole brzine u Srbiji i Evropi od 4. do 10. avgusta 2025.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 24 povezane

Erupcija vulkana na Kamčatki prvi put posle više od 500 godina
BBC News pre 30 minutajoš 22 povezane