Povezane vesti

“Uz Ivaniševića mogu postati najbolji svih vremena” Francuzi bolji od Japana na startu Dejvis kupa

“Uz Ivaniševića mogu postati najbolji svih vremena” Francuzi bolji od Japana na startu Dejvis kupa

Vesti online 19.11.2019
Jedan od najboljih tenisera svih vremena pričao je za HRT o saradnji sa Goranom Ivaniševićem. Novak Đoković i Goran Ivanišević sarađuju od Vimbldona ove sezone, koji je srpski teniser uspeo da osvoji posle finala sa Rodžerom Federerom. Srpski… »
Đoković otkrio Hrvatima tajnu staru dve decenije: Kad je Ivanišević osvojio Vimbldon i ja sam bio deo tog uspeha

Đoković otkrio Hrvatima tajnu staru dve decenije: Kad je Ivanišević osvojio Vimbldon i ja sam bio deo tog uspeha

Večernje novosti 19.11.2019
Poznajem ga još od svoje 13. godine. Naš prvi famozni susret bio je kad je on došao da se sprema za Vimbldon kod Nikija Pilića u akademiji u Nemačkoj, priča Đoković o Ivaniševiću. Ljubav Novaka Đokovića i Gorana Ivaniševića postaje sve… »
"Goran je osvojio vimldon i zbog: Mene!" Novak Đoković Hrvatima otkrio tajnu - kriv je za Ivaniševiću titulu! "Dobro se…

"Goran je osvojio vimldon i zbog: Mene!" Novak Đoković Hrvatima otkrio tajnu - kriv je za Ivaniševiću titulu! "Dobro se…

Sportal blic 19.11.2019
je godinu završio na , iza , a sada se posvetio . Srbija igra u grupi sa Francuskom i Japanom i sa Novakom u postavi slovi za favorita za osvajanje teniskog Mundijala. Đoković dve godine nije nastupao za reprezentaciju, a pred prvi meč Srbije u novom… »

Vesti dana »