Povezane vesti

Filmske scene: Otmičari pokušali da kidnapuju Terzića, on im umakao

Filmske scene: Otmičari pokušali da kidnapuju Terzića, on im umakao

Sportski žurnal 20.11.2019
Aleksa Terzić je mladi reprezentativac Srbije, trenutno nastupa za italijansku Fiorentinu, u koju je došao iz Crvene zvezde. Beogradska policija uhapsila je dvojicu mladića u Kaluđerici zbog sumnje da su oko 3 sata jutros na Novom Beogradu, u Ulici… »
"Pokušavali su da ga ubace u gepek, ali se otrgao i potrčao ka meni": Ispovest vozača koji je gledao pokušaj otmice…

"Pokušavali su da ga ubace u gepek, ali se otrgao i potrčao ka meni": Ispovest vozača koji je gledao pokušaj otmice…

Sportal blic 20.11.2019
Pokušavali su da ga ubace u gepek svog vozila, ali on se otrgao i potrčao ka meni, kaže za "Blic" priča Beograđanin N. M., vozač u čiji je automobil udario fudbaler dok je bežao od otmičara iz "audija". Kako za "Blic" priča ovaj vozač, koji je… »
Otmičari znali koliko zarađuje aleksa Terzić? Evo kolika je plata talentovanog fudbalera koji se spasao "gepekovanja"

Otmičari znali koliko zarađuje aleksa Terzić? Evo kolika je plata talentovanog fudbalera koji se spasao "gepekovanja"

Sportal blic 20.11.2019
Aleksa Terzić, mladi fudbalski reprezentativac Srbije i doskorašnji član Crvene zvezde, uspeo je da umakne otmičarima koji su hteli da ga ubace u gepek. Posle burnih scena na novobeograskim ulicama, ispostavilo se da su dvojica otmičara od… »
Novi detalji pokušaja otmice - Aleksa Terzić povređen?!

Novi detalji pokušaja otmice - Aleksa Terzić povređen?!

Sportske.net 20.11.2019
Kako prenose beogradski mediji, Aleksa Terzić je zadobio i lakše telesne povrede prilikom sukoba sa otmičarima. Beograd potresa prava drama. Aleksa Terzić je noćas po povratku iz Niša primetio da ga automobil marke "Audi" prati na autoputu oko… »
Oglasio se Aleksa Terzić: Tukli su me, udarali, tražili novac, a spasila me je devojka iz njihovog auta!

Oglasio se Aleksa Terzić: Tukli su me, udarali, tražili novac, a spasila me je devojka iz njihovog auta!

Hot sport 20.11.2019
Mladi reprezentativac Srbije Aleksa Terzić opisao je dešavanje na Novom Beogradu u noći između utorka i srede. Nakon utakmice u Nišu, prvotimac Fiorentine je došao u Beograd. Oko tri sata noću napala su ga dva momka i tom prilikom nanela mu teške… »
Fudbalera spasila devojka koja je bila sa: Otmičarima?! Terzić ispričao policajcima: Tražili su 5.000 evra da me ne otmu

Fudbalera spasila devojka koja je bila sa: Otmičarima?! Terzić ispričao policajcima: Tražili su 5.000 evra da me ne otmu

Sportal blic 20.11.2019
(20) u policiji je ispričao da je vozio automobl “BMW X 3” koji je iznajmio u renta-kar agenciji u Firenci gde igra fudbal, kada su ga presreli muškarci koji su pokušali da ga otmu, saznaje "Blic". - U toku vožnje od Autokomande ka Gazeli presreo… »
Stravično: U sred Beograda gepekovali bivšeg fudbalera Crvene zvezde i reprezentativca Srbije!

Stravično: U sred Beograda gepekovali bivšeg fudbalera Crvene zvezde i reprezentativca Srbije!

Hot sport 20.11.2019
U toku noći između utorka i srede u prestonici Srbije odigrala se prava drama! Vest iz hronike noćas je glasila da su dvojica izgrednika noćas u tri sada na Novom Beogradu pokušala da kidnapuju 20-godišnjeg fudbalera A.T. Ispostavilo se, prenosi ‘… »
Ona je njegova najveća podrška u teškim trenucima! Terzića probali da otmu, a Eleni je poklonio srce /foto/

Ona je njegova najveća podrška u teškim trenucima! Terzića probali da otmu, a Eleni je poklonio srce /foto/

Sportal blic 20.11.2019
Mladi fudbalski reprezentativac Aleksa Terzić, dospeo je u žižu javnosti, nakon što je u noći između utorka i srede umakao dvojici mladića, koji su pokušali da ga otmu i stave u gepek, a najveću podršku sigurno mu pruža njegova devojka, Elena… »
Zvezdin biser umakao otmičarima: Ko je Aleksa Terzić koga su hteli da stave u gepek, ali je pobegao u poslednji čas?

Zvezdin biser umakao otmičarima: Ko je Aleksa Terzić koga su hteli da stave u gepek, ali je pobegao u poslednji čas?

Sportal blic 20.11.2019
Aleksa Terzić, mladi fudbalski reprezentativac Srbije i donedavni član Crvene zvezde, uspeo je da umakne otmičarima koji su hteli da ga ubace u gepek posle burnih scena na novobeograskim ulicama, što je samo nova epizoda u njegovoj prilično burnoj… »

Vesti dana »