Povezane vesti

Zaev strahuje od blokade proširenja EU

Zaev strahuje od blokade proširenja EU

RTV 20.11.2019
SKOPLJE - Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev strahuje da da bi blokiranje proširenja Evropske unije moglo da izazove dramatična pomeranja u celom regionu, prenosi Plus info. "Lomim se iznutra", kaže makedonski premijer u intervjuu za američki list… »
Zaev preplašen, lomi se iznutra

Zaev preplašen, lomi se iznutra

Sputnik 20.11.2019
Blokiranje proširenja EU moglo bi da izazove dramatična pomeranja u celom regionu, strahuje premijer Severne Makedonije Zoran Zaev. „Lomim se iznutra“, kaže makedonski premijer u intervjuu za američki list „Njujork tajms“. List podseća da je… »
Zaev u strahu: „Lomim se iznutra“

Zaev u strahu: „Lomim se iznutra“

Vesti online 20.11.2019
Blokiranje proširenja EU moglo bi da izazove dramatična pomeranja u celom regionu, strahuje premijer Severne Makedonije Zoran Zaev. – Lomim se iznutra – rekao je makedonski premijer u intervjuu za američki „Njujork tajms“. List podseća da je… »
Njujork tajms: Makronov veto na pregovore sa Skopljem poljuljao i region

Njujork tajms: Makronov veto na pregovore sa Skopljem poljuljao i region

Novi magazin 20.11.2019
Odluka Francuske da odloži bilo kakvu raspravu o ulasku Severne Makedonije u Evropsku uniju (EU) uzdrmala je vladu u Skoplju i poljuljala staus kvo u inače nestabilnom regionu u kojem, nakon krvavog raspada Jugoslavije devedesetih i ratova koji su… »
Zaev za Njujork tajms: Odluka Francuske me je uništila lično, psihološki

Zaev za Njujork tajms: Odluka Francuske me je uništila lično, psihološki

N1 Info 20.11.2019
Odluka Francuske da odloži bilo kakvu raspravu o ulasku Severne Makedonije u Evropsku uniju uzdrmala je vladu u Skoplju i poljuljala staus kvo u inače nestabilnom regionu u kojem, nakon krvavog raspada Jugoslavije devedesetih i ratova koji su usledili… »
Zaev zakukao zbog EU: Lomim se iznutra! Ovo me uništava lično, psihološki!

Zaev zakukao zbog EU: Lomim se iznutra! Ovo me uništava lično, psihološki!

Kurir 20.11.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev strahuje da da bi blokiranje proširenja Evropske unije moglo da izazove dramatična pomeranja u celom regionu. "Lomim se iznutra", kaže makedonski premijer u intervjuu za američki list Njujork Tajms. List podseća… »

Vesti dana »