Povezane vesti
Koja je tvoja supermoć? – Novi program u tri kulturna prostora
RTV 20.11.2019
NOVI SAD - Svako od nas ima super moć – to je ideja vodilja novog programa "Supermoćni", koji počinje 24. novembra i traje do 3. decembra, sa završnicom na Međunarodni dan osoba sa invaliditetom. Više od 35 događaja - izložba, radionice, performansi… »
Novi program u tri kulturna prostora: Koja je tvoja supermoć?
Dnevnik 20.11.2019
NOVI SAD: Svako od nas ima super moć – to je ideja vodilja novog programa “Supermoćni”, koji počinje 24. novembra i traje do 3. decembra, sa završnicom na Međunarodni dan osoba sa invaliditetom. Više od 35 događaja – izložba, radionice, performansi… »
Vesti dana »
Nastavlja se toplotni talas: Temperature i do 40 stepeni, na snazi crveno meteo upozorenje
Glas Zaječara pre 1 satjoš 26 povezanih
Preliminarna analiza snimaka NASA: Skoro 60.000 zgrada moguće oštećeno ili uništeno u zemljotresu u Venecueli
Insajder pre 10 minutajoš 22 povezane
Ronald Kuman nakon eliminacije Holandije sa munsijala: "Ne možemo ništa sebi da zamerimo - Naravno, stvari su mogle biti bolje"
Dnevnik pre 25 minutajoš 58 povezanih
Mali otkrio datum kada kreću mere: Jeftiniji lekovi od 1. avgusta, na jesen isplata jednokratne pomoći penzionerima
Blic pre 30 minutajoš 21 povezana



