Povezane vesti

Bačene dve bombe na kuću na Zvezdari

Bačene dve bombe na kuću na Zvezdari

Politika 22.11.2019
Na porodičnu kuću na Zvezdari, u Velikom Mokrom Lugu, noćas su bačene dve bombe. Bombe su bačene oko 3 sata posle ponoći i u trenutku eksplozije u kući su bili vlasnica i njeno troje dece, prenose beogradski mediji. Kako se navodi, jedna bomba je… »
"Jadnici nisu uspeli da mi naude": Oglasila se prijateljica Kristijana Golubovića, vlasnica kuće na koju su bačene dve bombe

"Jadnici nisu uspeli da mi naude": Oglasila se prijateljica Kristijana Golubovića, vlasnica kuće na koju su bačene dve bombe

Blic 22.11.2019
Biljana Lukan (53) u čije su dvorište noćas oko 3 sata bačene dve eksplozivne naprave oglasila se na svom Fejsbuk profilu, potvrdivši da su "bačene dve bombe iz velike daline", dodala je da nije pričinjena šteta niti joj je nauđeno. Dve… »
Oglasila se kristijanova drugarica o napadu: Istina je da su 2 bombe bačene na kuću, otkrila da li su bili u svađi

Oglasila se kristijanova drugarica o napadu: Istina je da su 2 bombe bačene na kuću, otkrila da li su bili u svađi

Kurir 22.11.2019
Prijateljica Kristijana Golubovića na čiju kuću u Velikom Mokrom Lugu je noćas oko tri sata bačena bomba oglasila se tim povodom. "Povodom informacije tj. dezinformacije koja je izašla iz dobro poznate “kuhinje” obavestavam vas da jesu bačene… »
Bačena bomba na kuću bliske prijateljice Kristijana Golubovića!

Bačena bomba na kuću bliske prijateljice Kristijana Golubovića!

Večernje novosti 22.11.2019
Eksplozivna naprava je bačena u dvorište kuće Billjane Lukan u beogradskom naselju Veliki Mokri Lug. Kako saznajemo, eksplozivna naprava je bačena na njenu kuću oko tri sata. Eksplozivna naprava je bačena u dvorište kuće Biljane Lukan u… »
Jadnici nisu uspeli ništa da oštete, niti mi naude, Kristijan i ja smo i dalje dobri prijatelji: Oglasila se žena na čiju…

Jadnici nisu uspeli ništa da oštete, niti mi naude, Kristijan i ja smo i dalje dobri prijatelji: Oglasila se žena na čiju…

Večernje novosti 22.11.2019
Eksplozivna naprava je bačena na objekat u Lipovačkoj 31 oko tri sata. EKSPLOZIVNA naprava je bačena u dvorište kuće Biljane Lukan u beogradskom naselju Veliki Mokri Lug. Kako saznajemo, eksplozivna naprava je bačena na objekat u Lipovačkoj 31 oko… »
Bačene dve bombe na kuću na Zvezdari

Bačene dve bombe na kuću na Zvezdari

Blic 22.11.2019
Na porodičnu kuću Biljane L. na Zvezdari noćas su bačene dve bombe. U trenutku eksplozije u kući je bila žena, njene dve ćerke i sin. Srećom, niko od ukućana nije povređen. Kako nezvanično saznajemo, jedna bomba bačena na kuću i geleri su… »
Pomagala kristijanu goluboviću, utajila 6 miliona evra: Ko je žena na čiju kuću su noćas bačene dve bombe

Pomagala kristijanu goluboviću, utajila 6 miliona evra: Ko je žena na čiju kuću su noćas bačene dve bombe

Blic 22.11.2019
Žena na čiju su kuću na Zvezdari bačene dve bombe, Biljana Lukan (53), od ranije je poznata policiji ali i javnosti, i to kao glavna finansijerka Kristijana Golubovića. Istražnim organima poznata je i po utaji poreza. Reč je o šest miliona evra… »
Eksplozija na Zvezdari u gluvo doba noći: Bačene 2 bombe na kuću ove prijateljice Kristijana Golubovića! (foto)

Eksplozija na Zvezdari u gluvo doba noći: Bačene 2 bombe na kuću ove prijateljice Kristijana Golubovića! (foto)

Kurir 22.11.2019
BEOGRAD - Na porodičnu kuću Biljane L. na Zvezdari noćas su bačene dve bombe. Kako javljaju čitaoci Kurira, jedna bomba bačena na kuću nekadašnje bliske prijateljice Kristijana Golubovića je eksplodirala, a druga srećom nije. Njih dvoje su pre… »

Vesti dana »