Povezane vesti

Ovo je čovek koji je danas upao u školu u Velikoj Plani i zapucao (foto)

Ovo je čovek koji je danas upao u školu u Velikoj Plani i zapucao (foto)

Mondo 22.11.2019
Ministarstvo prosvete saopštilo je da je, prema njihovim saznanjima, u srednjoj ekonomsko-ugostiteljskoj školi u Velikoj Plani stanje stabilno i da napada�� nije učenik ili roditelj i nema veze sa obrazovnim sistemom. Ministarstvo prosvete… »
Hrabri profesor se rvao sa naoružanim muškarcem u palanačkoj školi: Deca su bila taoci i vrištala su

Hrabri profesor se rvao sa naoružanim muškarcem u palanačkoj školi: Deca su bila taoci i vrištala su

Telegraf 22.11.2019
Reč je profesoru Slavoljubu Stojanoviću. Pomahnitalog Gorana T. iz sela Donja Livadica kod Velike Plane, koji je ušao u Ekonomsko-ugostiteljsku školu "Vuk Karadžić" u tom gradu i iz automatske puške otvorio vatru, zaustavio je profesor Slavoljub… »
Pucnjava u školi u Velikoj Plani, napadača savladao profesor

Pucnjava u školi u Velikoj Plani, napadača savladao profesor

N1 Info 22.11.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su G. T. (46) iz okoline Velike Plane, osumnjičenog da je upao u Srednju ekonomsko-ugosititeljsku školu "Vuk Karadžić" u Velikoj Plani i ispalio dva hica iz automatske puške u plafon… »
Profesor koji je savladao napadača: Uhvatio sam ga za cev i kundak, bacio na pod

Profesor koji je savladao napadača: Uhvatio sam ga za cev i kundak, bacio na pod

N1 Info 22.11.2019
Profesor fizičkog vaspitanja, Salvoljub Stojadinović, koji je savladao muškarca koji je upao u srednju ekonomsko-ugosititeljsku školu "Vuk Karadžić" u Velikoj Plani, ispričao je za N1 da su ga učenici pozvali mobilni telefonom i rekli da se na… »
Talačka kriza mogla i krvavo da završi: Skočio na ludaka sa puškom, a onda je zapraštalo! Evo kako je znao za napad!

Talačka kriza mogla i krvavo da završi: Skočio na ludaka sa puškom, a onda je zapraštalo! Evo kako je znao za napad!

Kurir 22.11.2019
Drama Goran Todorović upao u Ekonomsko-ugostiteljsku školu naoružan automatskom puškom i eksplozivom i dvadesetak minuta držao zatočen ceo razred. Goran Todorović (46) iz sela Livadice uhapšen je juče jer je s „kalašnjikovim“ i torbom punom… »
Hrabri profesor koji je savladao napadača: Uhvatio sam ga za cev i kundak, bacio na pod

Hrabri profesor koji je savladao napadača: Uhvatio sam ga za cev i kundak, bacio na pod

Radio 021 22.11.2019
Profesor fizičkog vaspitanja, Salvoljub Stojadinović, koji je savladao muškarca koji je upao u srednju ekonomsko-ugosititeljsku školu "Vuk Karadžić" u Velikoj Plani, ispričao je za N1 da su ga učenici pozvali mobilni telefonom i rekli da se na… »
Nastavnik koji je savladao napadača: Prava sreća da smo reagovali na vreme

Nastavnik koji je savladao napadača: Prava sreća da smo reagovali na vreme

Dnevnik 22.11.2019
VELIKA PLANA: Nastavnik fizičkog vaspitanja Slavoljub Stojadinović, koji je danas uspeo da savlada nepoznatog muškarca koji je sa automatskom puškom i bombama upao na čas u srednjoj školi u Velikoj Plani, rekao je da je još u šoku, kao i da je… »
"Deca su na bezbednom, ali su istraumirana": Direktorka škole objašnjava kako je muškarac naoružan do zuba uspeo da uđe u…

"Deca su na bezbednom, ali su istraumirana": Direktorka škole objašnjava kako je muškarac naoružan do zuba uspeo da uđe u…

Blic 22.11.2019
Nakon što su rafali odjeknuli učionicom Ekonomsko-ugostiteljske škole u Velikoj Plani, kada je Goran T. (46) upao nasred časa i zapucao iz automatske puške, oglasila se i direktorka Aleksandra Ilić, rekavši da srećom niko nije povređen. - U ovom… »
Oglasilo se Ministarstvo prosvete nakon incidenta u školi u Velikoj Plani: Profesor povredio ruku

Oglasilo se Ministarstvo prosvete nakon incidenta u školi u Velikoj Plani: Profesor povredio ruku

Telegraf 22.11.2019
- Nepoznati muškarac ušao je u učionicu tokom šestog časa i pričao nepovezano, nakon čega je izvadio automatsku pušku i držao je na grudima, a ispod prsluka je imao još neko oružje - navodi se u saopštenju nadležnog ministarstva. Ministarstvo… »
Mogao da digne školu u vazduh?! Evo šta je sve policija pronašla kod Gorana T, napadača iz škole u Velikoj Plani! (foto +…

Mogao da digne školu u vazduh?! Evo šta je sve policija pronašla kod Gorana T, napadača iz škole u Velikoj Plani! (foto +…

Večernje novosti 22.11.2019
I dalje traje uviđaj, kontradiverzione jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova pregledaju školu. U EKONOMSKO - ugostiteljskoj školi Vuk Karadžić u Velikoj Plani danas se odigrala prava drama, a tragedija je izbegnuta zahvaljujući prisebnom… »
Upao sa puškom u srednju školu u Velikoj Plani

Upao sa puškom u srednju školu u Velikoj Plani

Danas 22.11.2019
Muškarac srednjih godina pre oko sat vremena uleteo je sa puškom na školski čas u učionicu srednje Ekonomske škole u Velikoj Plani. MUP je saopštio da je napadač G. T. (1973) iz okoline Velike Plane uhapšen. On je ispalio dva hica iz automatske… »
Ovo je Slavoljub, superprofesor iz plane: Ekskluzivno za Kurir otkrio kako se borio sa do zuba naoružanim muškarcem

Ovo je Slavoljub, superprofesor iz plane: Ekskluzivno za Kurir otkrio kako se borio sa do zuba naoružanim muškarcem

Kurir 22.11.2019
U Ekonomsko-ugostiteljskoj školi "Vuk Karadžić" u Velikoj Plani danas se odigrala prava drama! Muškarac G.T. (46) upao je u ovu srednju školu i ispalio dva hica iz automatske puške u plafon. On je nakon toga i uhapšen. U ovoj pucnjavi niko nije… »
Pucnjava u školi u Velikoj Plani, napadača savladao profesor

Pucnjava u školi u Velikoj Plani, napadača savladao profesor

Danas 22.11.2019
Muškarac srednjih godina pre oko sat vremena uleteo je sa puškom i torbom punom eksplozivnih naprava na školski čas u učionicu srednje Ekonomske škole u Velikoj Plani, saznaje RTS. Kako bi sprečio pucnjavu, nastavnik je u ušao u sukob sa… »
"Čuo sam decu kako vrište i odmah sam odjurio tamo": Profesor heroj za "Blic" ispričao kako je razoružao muškarca koji je…

"Čuo sam decu kako vrište i odmah sam odjurio tamo": Profesor heroj za "Blic" ispričao kako je razoružao muškarca koji je…

Blic 22.11.2019
Čuo sam decu kako vrište iz učionice i odmah sam odjurio tamo. Muškarac je stajao naoružan usred učionice. Ovim rečima za "Blic" prepričava dramu Slavoljub Stojadinović, profesor fizičkog koji je sprečio veći užas u srednjoj školi u Velikoj… »
Detalji drame u velikoj plani Počeo sam da pričam sa njim, u jednom trenutku je okrenuo glavu i ja sam skočio na pušku! Ovo…

Detalji drame u velikoj plani Počeo sam da pričam sa njim, u jednom trenutku je okrenuo glavu i ja sam skočio na pušku! Ovo…

Večernje novosti 22.11.2019
Izbegnuta tragedija u Ekonomsko- ugostiteljskoj školi Vuk Karadžić. SLAVOLjUB Stojadinović je profesor iz Velike Plane koji je sprečio tragediju neslućenih razmera! Samo zahvaljujući njegovoj hrabrosti i prisebnosti, u Ekonomsko- ugostiteljskoj… »

Vesti dana »