Povezane vesti

Vučić: Žao mi je Malog, šta ću mu ja, govorio sam mu da pocepa doktorat

Vučić: Žao mi je Malog, šta ću mu ja, govorio sam mu da pocepa doktorat

Danas 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je odluka o doktoratu ministra Siniše Malog doneta pod „političko-fizičkim“ pritiskom, ali da se on „ne klanja politikatskim odlukama“ i da mu je najvažnije što Mali „odlično radi… »
Plagijat čeka epilog: Hoće li Siniša Mali i profesori FON-a snositi odgovornost

Plagijat čeka epilog: Hoće li Siniša Mali i profesori FON-a snositi odgovornost

N1 Info 23.11.2019
Siniša Mali moraće da plati i političku cenu, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, komentarišući odluku Odbora za profesionalnu etiku Beogradskog univerziteta o plagiranom doktoratu ministra finansija. To je politička odluka i ne klanjam… »
Vučić: Mali mora da plati i političku cenu

Vučić: Mali mora da plati i političku cenu

N1 Info 23.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare u Novom Sadu, govoreći o slučaju doktorata ministra finansija, istakao da "Siniša Mali mora da plati i političku cenu", kao i da će "videti sve kako i šta u budućnosti". "I zbog toga što… »
Vučić: Žao mi je Siniše, davno sam mu savetovao da pocepa doktorat

Vučić: Žao mi je Siniše, davno sam mu savetovao da pocepa doktorat

Mondo 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući doktorat ministra finansija Siniše Malog rekao je da nije bilo "strašnog pritiska na Rektorat" takve odluke o doktoratu ne bi bilo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući doktorat… »
Gaće: Verujem da je Malom teško, ali grešku treba priznati

Gaće: Verujem da je Malom teško, ali grešku treba priznati

N1 Info 23.11.2019
Glavna i odgovorna urednica Novog magazina Nadežda Gaće ocenila je u Novom danu da veruje da je ministru finansija Siniši Malom teško, ali da je "u elementu demokratije zaista suštinska sloboda, napraviti grešku, ali je i priznati, a ne stavljati je… »
Ispitati odgovornost mentora Siniše Malog

Ispitati odgovornost mentora Siniše Malog

Danas 23.11.2019
Sagovornici Danasa sa Beogradskog univerziteta saglasni da ministar nije jedini kriv za neakademsko ponašanje pri pisanju doktorata Odgovornost za neakademsko ponašanje prilikom izrade doktorske disertacije Siniše Malog treba da snosi i njegov mentor… »

Vesti dana »