Povezane vesti

Otac u Rakovici udario vaspitačicu jer je bio nezadovoljan tretmanom svog deteta

Otac u Rakovici udario vaspitačicu jer je bio nezadovoljan tretmanom svog deteta

Telegraf 27.11.2019
Da se incident dogodio, potvrdila je i direktorka PU "Rakovica" Radmila Aranđelović, koja navodi da je ustanova preduzela sve mere iz njene nadležnosti. U vrtiću "Oraščić", koji pripada PU "Rakovica", 12. novembra je jedan roditelj fizički nasrnuo… »
Detalji incidenta u vrtiću: Otac ošamario vaspitačicu na vratima sobe sa decom, žena ostala u šoku

Detalji incidenta u vrtiću: Otac ošamario vaspitačicu na vratima sobe sa decom, žena ostala u šoku

Telegraf 27.11.2019
Žena, koja inače ima skoro četrdesetogodišnje iskustvo, dobila je šamar, potvrdila je za Telegraf.rs direktorka ustanove, Radmila Aranđelović. Kada je jedan od roditelja napao vaspitačicu koja mu čuva dete u vrtiću "Oraščić" na Vidikovačkom… »
Incident u beogradskom vrtiću: Vaspitačica tvrdi - otac deteta me udario

Incident u beogradskom vrtiću: Vaspitačica tvrdi - otac deteta me udario

Mondo 27.11.2019
U vrtiću "Oraščić" u Rakovici nedavno je otac jednog deteta udario vaspitačicu, a incident se dogodio tokom radnog vremena, pred ostalom decom. O napadu je obavešten Sekretarijat za obrazovanje, ali i policija. U vrtiću "Oraščić" u Rakovici… »
Skandal u vrtiću u Rakovici: Otac deteta udario vaspitačicu, reagovala i policija, a razlog napada je neverovatan

Skandal u vrtiću u Rakovici: Otac deteta udario vaspitačicu, reagovala i policija, a razlog napada je neverovatan

Blic 27.11.2019
Težak incident dogodio se u vrtiću “Oraščić”, u Ulici Vidikovački venac 79 u Rakovici, kada je roditelj jednog deteta udario vaspitačicu zbog čega ga je kasnije privela policija. "Tukao me je na poslu roditelj jer mu dete nije primljeno na ceo… »

Vesti dana »