Povezane vesti
Pao sa zgrade: Radnik iz Banjaluke teško povređen, odbio lečenje
Blic 28.11.2019
Pacijent P.L. (34), koji je teže povređen kada je pao sa stambene zgrade u banjalučkom naselju Borik tokom izvođenja građevinskih radova, odbio je hospitalizaciju u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske i samovoljno napustio ovu zdravstvenu… »
Teška nesreća u Banjaluci: Radnik pao sa zgrade, završio u kliničkom centru
Kurir 28.11.2019
U banjalučkom naselju Borik desila se nesreća prilikom koje P. L. teže povređen kada je pao sa stambene zgrade tokom izvođenja građevinskih radova. P.L. je zbrinut u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, saopšteno je iz Policijske uprave… »
Nesreća na gradilištu: Radnik pao sa zgrade, sa teškim povredama primljen u bolnicu
Blic 28.11.2019
Radnik P.L. teško je povređen nakon pada sa zgrade u izgradnji u banjalučkom naselju Borik. Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da se nesreća dogodila na gradilištu u ulici Novice Cerovića. -Osoba P.L. je pala sa prve etaže stambene zgrade i… »
Vesti dana »
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
NIN pre 17 minutajoš 22 povezane
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 4 satijoš 3 povezane
NBS: Stranog novca dovoljno, građani da prijave nepravilnosti u menjačnicama
Ekapija pre 17 minutajoš 24 povezane




