Povezane vesti

Tomašević posle devet godina u KSS: Kada smo došli imali smo tri sponzora i 1.500.000 evra duga

Tomašević posle devet godina u KSS: Kada smo došli imali smo tri sponzora i 1.500.000 evra duga

Mozzart sport 28.11.2019
"Danas je savez finansijski i organizaciono stabilan, podržan od strane čak 19 kompanija sa višegodišnjim ugovorima, KSS ostvaruje pozitivne finansijske rezultate, a sve zarad unapređenja košarke u našoj zemlji" Bivši reprezentativac naše zemlje… »
Dejan Tomašević: Košarkaški savez napuštam kao bolji čovek, imali smo dugove i bili sa samo tri sponzora…

Dejan Tomašević: Košarkaški savez napuštam kao bolji čovek, imali smo dugove i bili sa samo tri sponzora…

Hot sport 28.11.2019
Posle devet veoma uspešnih godina provedenih na mestu generalnog sekretara Košarkaškog saveza Srbije, odnosno potpredsednika saveza za takmičenja Dejan Tomašević je napustio KSS. – Želim da izrazim zahvalnost ljudima sa kojima sam sarađivao… »
Tomašević: Bila je čast raditi u KSS

Tomašević: Bila je čast raditi u KSS

N1 Info 28.11.2019
Dejan Tomašević je saopštio da odlazi sa pozicije generalnog sekretara Košarkaškog saveza srbije i sa mesta predsednika saveza za takmičenja. Tomašević je u KSS bio devet godina. "Želim da izrazim zahvalnost ljudima sa kojima sam sarađivao… »
Tomašević: Iz Košarkaškog saveza izašao sam kao bolji čovek

Tomašević: Iz Košarkaškog saveza izašao sam kao bolji čovek

Danas 28.11.2019
Bivši generalni sekretar Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dejan Tomašević rekao je danas da je zadovoljan svime što je uradio na toj funkciji i dodao da je iz Saveza izašao kao bolji čovek. „Želim da izrazim zahvalnost ljudima sa kojima sam… »

Vesti dana »