Povezane vesti

Partizan ispustio pobedu u Hagu

Partizan ispustio pobedu u Hagu

Politika 28.11.2019
Fudbaleri Partizana i AZ Alknara odigrali su u Hagu nerešeno 2:2, u utakmici petog kola Grupe L Lige Evropa. Partizan je ovim remijem ostao bez šanse da se u poslednjem kolu bori za plasman u drugu fazu Lige Evropa. Crno-beli su treći na tabeli sa pet… »
Milošević: Pogrešio sam s izmenama (VIDEO)

Milošević: Pogrešio sam s izmenama (VIDEO)

Vesti online 28.11.2019
Partizanov trener istakao da je njegov tim bio konfuzan u završnici utakmice u Hagu protiv AZ Alkmara u pretposlednjem kolu Lige Evrope. „Crno-beli“ su vodili s 2:0, a domaćin je izjednačio pogocima u 88. minutu i u drugom minutu nadoknade vremena… »
Gol LJajića za prvi trijuf Bešiktaša, pogodak i asistencija Matića (video)

Gol LJajića za prvi trijuf Bešiktaša, pogodak i asistencija Matića (video)

Sportski žurnal 28.11.2019
Astana iznenadila Mančester, prvi poraz i prvi primljeni golovi Crvenih đavola, Krasnodar sa kreča pobedio Bazel i ostao u trci za narednu fazu Lige Evrope, Volfzburg sa penala prošao dalje, Roma se pobedom vratila u igru, Kolarov zamenjen. Mančester… »
Tužan sam, ne razočaran – Milošević: Moje izmene su unele konfuziju…

Tužan sam, ne razočaran – Milošević: Moje izmene su unele konfuziju…

Hot sport 28.11.2019
Fudbaleri Partizana su u šok završnici eliminisani iz Lige Evrope nakon remija protiv AZ Alkmara koji je u završnisi sa igračem manje Partizanu dao dva gola. Nakon meča Savo Milošević je bio razumljivo kratak na konferenciji za medije. – Jako je… »
Bod je malo: Partizan sam sebe izbacio iz Lige Evrope

Bod je malo: Partizan sam sebe izbacio iz Lige Evrope

N1 Info 28.11.2019
Fudbaleri Partizana bili su u Hagu nadomak izuzetno važne pobede na gostovanju AZ Alkmaru u petom, pretposlednjem kolu grupne faze Lige Evrope. Na kraju su uspeli da sačuvaju samo bod - 2:2. U petom kolu Grupe L Lige Evrope, Partizan je bio nadomak… »
Liga Evrope: Partizan 'prosuo' pobjedu u posljednjim minutama

Liga Evrope: Partizan 'prosuo' pobjedu u posljednjim minutama

Al Jazeera 28.11.2019
Partizan je u Holandiji odigrao 2:2 protiv AZ Alkmaara, a Manchester United je poražen od Astane u Kazahstanu. Nogometaši Partizana odigrali su neriješeno 2:2 na gostovanju protiv AZ Alkmaara, u petom kolu L skupine Lige Europe, te izgubili sve šanse… »
Šta uradi, Partizane!? Crno-bela rapsodija trajala 88 minuta, a onda je na scenu stupio Drojf...

Šta uradi, Partizane!? Crno-bela rapsodija trajala 88 minuta, a onda je na scenu stupio Drojf...

Sportske.net 28.11.2019
Neverovatna utakmica u Hagu. Fudbaleri Partizana remizirali su u 5. kolu grupe L Lige Evrope pošto su u Hagu odigrali 2:2 sa AZ Alkmarom. Domaćin je imao terensku inicijativu na početku susreta, probao je Stengs, ali je ubrzo usledio hladan tuš za… »
Rukavina i Erić "okrenuli" Junajted za prvu pobedu u LE

Rukavina i Erić "okrenuli" Junajted za prvu pobedu u LE

N1 Info 28.11.2019
U pretposlednjem kolu grupne faze Lige Evrope u Grupi L, Astana je upisala prvu pobedu savladavši na svom terenu Mančester junajted. Fudbaleri Astane upisali su prvu pobedu u ovogodišnjem izdanju Lige Evrope i rezultatom 2:1, nakon preokreta, savladali… »
Srbin režirao: Evro-šok! Rukavina srušio Mančester junajted i obradovao sve kojima je Partizan u srcu!

Srbin režirao: Evro-šok! Rukavina srušio Mančester junajted i obradovao sve kojima je Partizan u srcu!

Sportal blic 28.11.2019
Fudbaleri Astane priredili su senzaciju u 5. kolu Lige Evrope savladavši Mančester junajted sa 2:1 (0:1) i to uz odlučujući potez Antonija Rukavine, posle kog je i postavljen konačan rezultat ovog meča. Strateg Junajteda, Ole-Gunara Solskjer koji se… »
Poluvreme - Partizan drži fudbalski čas u Hagu, navijači pozivaju na oprez! (TVITOVI)

Poluvreme - Partizan drži fudbalski čas u Hagu, navijači pozivaju na oprez! (TVITOVI)

Sportske.net 28.11.2019
Puleni Sava Miloševića iza sebe imaju odličnih 45 minuta. Prvo poluvreme iz Partizanovih snova! Izabranici Sava Miloševića nakon prvih 45 minuta vode sa 2:0 protiv AZ Alkmara u meču 5. kola Lige Evrope u Hagu. Gosti su poveli u 16. minutu kada je… »
LE - Šok u Kazahstanu, Rukavina i drugovi srušili Junajted, minimalac Krasnodara i Hetafea!

LE - Šok u Kazahstanu, Rukavina i drugovi srušili Junajted, minimalac Krasnodara i Hetafea!

Sportske.net 28.11.2019
Astana napravila neverovatan podvig. Fudbaleri Astane priredili su veliko iznenađenje u Kazahstanu gde su savladali Mančester junajted sa 2:1 u okviru 5. kola Lige Evrope. Gosti su dobro otvorili meč i poveli već u desetom minutu kada je Džesi… »

Vesti dana »