Povezane vesti

Dirljiva konferencija Mihe, bilo je smeha i suza: Anđeli čuvari su bili uz mene!

Dirljiva konferencija Mihe, bilo je smeha i suza: Anđeli čuvari su bili uz mene!

Telegraf 29.11.2019
Miha rešio da otkrije sve detalje borbe protiv leukemije. Trener Bolonje Siniša Mihajlović rešio je da se obrati javnosti, prvi put posle četiri meseca, otkad je saopštio da kreće u bitku protiv leukemije. Miha je nedavno izašao iz bolnice posle… »
Mihajlović u suzama: Hvala svima, posebno doktorima, bez njih ne bih bio pred vama (video)

Mihajlović u suzama: Hvala svima, posebno doktorima, bez njih ne bih bio pred vama (video)

Sportski žurnal 29.11.2019
Očigledno je bilo da je Mihajlović teško podneo samo prvu fazu hemoterapije, zaista je tada izgledao bledo i ispijeno, mada je čak i u tom periodu vodio tim sa klupe u prvom kolu Serije A! Sve istinske ljubitelje fudbala 13. jula kao grom iz vedra… »
Emotivan govor Siniše Mihajlovića: Na putu sam da budem bolji čovek, ne želim da se priča više o meni koji bolujem od…

Emotivan govor Siniše Mihajlovića: Na putu sam da budem bolji čovek, ne želim da se priča više o meni koji bolujem od…

Večernje novosti 29.11.2019
Ne želim više da se vraćam u bolnicu, rekao je Siniša. Trener Bolonje Siniša Mihajlović uživo se obraća navijačima i svetu sporta i fudbala. Prvi put od kada je saznao da boluje od leukemije i ušao u borbu sa ovom teškom bolešću srpski… »
Mihajlović zaplakao: "Izvinite, emocije su me obuzele. Izvinite što plačem".

Mihajlović zaplakao: "Izvinite, emocije su me obuzele. Izvinite što plačem".

Prva 29.11.2019
Siniša Mihajlović, legendarni srpski fudbaler, obratio se medijima u Bolonji prvi put nakon što je objavio da boluje od leukemije. "Četiri teška meseca su iza mene. Bio sam na Institutu gde sam imao hemioterapije i svojim jakim karaketerom sam… »
Mihajlović o Ibrahimovićevom nastavku karijere: Ako dođe u Bolonju, doći će zbog našeg prijateljstva

Mihajlović o Ibrahimovićevom nastavku karijere: Ako dođe u Bolonju, doći će zbog našeg prijateljstva

Večernje novosti 29.11.2019
Ne verujem da će se do 10. decembra bilo šta desiti po tom pitanju, rekao je trener Bolonje. Siniša Mihajlović se danas obratio uživo javnosti zainteresovanoj za njegovo zdravlje, prvi put od juna 2019. godine kada je saznao da je oboleo od… »
"Živeo sam dan za dan": Miha se u suzama ogolio kao nikad ranije, pričao je o svim strašnim mukama tokom lečenja i otkrio…

"Živeo sam dan za dan": Miha se u suzama ogolio kao nikad ranije, pričao je o svim strašnim mukama tokom lečenja i otkrio…

Sportal blic 29.11.2019
Konferenecija za medije o zdravstvenom stanju zakazana je za petak od 11 časova, kada će se naš strateg obratiti javnosti. Ovde možete uživo pratiti njegovo obraćanje: Prvo obraćanje je bilo kraće, nakon toga je doktor detaljno objasnio… »
Mihajlović kroz suze: Našao sam anđele čuvare (video)

Mihajlović kroz suze: Našao sam anđele čuvare (video)

Sportski žurnal 29.11.2019
Proslavljeni srpski fudbaler, koji se prvi put oglasio javnosti nakon 13. jula kada je otkrio da boluje od leukemije, u izlaganju istakao je da mu nije lako zbog previše emocija. Trener fudbalera Bolonje Siniša Mihajlović u suzama je poručio da mu… »
"Ako to uradi zbog: Mene..." Mihajlović protresao Evropu pričom o transferu Ibrahimovića, a evo šta je rekao nakon što je…

"Ako to uradi zbog: Mene..." Mihajlović protresao Evropu pričom o transferu Ibrahimovića, a evo šta je rekao nakon što je…

Sportal blic 29.11.2019
se po prvi put od početka lečenja leukemije obratio javnosti, a osim strašnih detalja lečenja, govorio je i o striktno fudbalskim stvarima. Najpre je imao zanimljiv razgovor sa prvotimcima, a zatim je govorio i potencijalnom dolasku . Miha je… »
Plakao sam četiri meseca, nema više suza – Mihajlović: Našao sam svoje anđele čuvare! (video)

Plakao sam četiri meseca, nema više suza – Mihajlović: Našao sam svoje anđele čuvare! (video)

Hot sport 29.11.2019
Legendarni Siniša Mihajlović se prvi put obratio medijima u Bolonji nakon objave da boluje od leukemije. Sinišu su iznenadili igrači, koji su došli na konferenciju da pruže podršku treneru. – Hvala vam svima. A vi momci, trebalo bi da budete na… »
Grande Siniša: Još sam ovde!

Grande Siniša: Još sam ovde!

Mozzart sport 29.11.2019
“Plašio sam se, i dalje se plašim, ali nadam se da ću iz ovog iskustva izaći kao bolji čovek“, rekao je Mihajlović na prvoj konferenciji za novinare otkako je 13. jula objavio da boluje od leukemije. Taman što je Siniša Mihajlović uzeo… »
100 dana i suze: Miha na dobrom putu ozdravljenja

100 dana i suze: Miha na dobrom putu ozdravljenja

N1 Info 29.11.2019
Siniša Mihajlović obratio se u petak medijima kako bi govorio o napretku lečenja i kako bi se svima još jednom zahvalio na podršci koju ima u borbi za život. U četvrtak je Siniša Mihajlović najavio konferenciju za medije zakazanu za petak… »
Hvala mojoj ženi, jedina ima veća... od mene! Miha u suzama otkrio da su mu deca nudila koštanu srž

Hvala mojoj ženi, jedina ima veća... od mene! Miha u suzama otkrio da su mu deca nudila koštanu srž

Telegraf 29.11.2019
Emotivna konferencija u Bolonji! Trener Bolonje Siniša Mihajlović imao je dirljivo obraćanje javnosti posle presađivanja koštane srži. On pobeđuje u borbi protiv leukemije, a sada je rešio da izađe pred javnost i progovori o detaljima. Pre mesec… »
Miha zaplakao pred novinarima, igrači mu priredili iznenađenje!

Miha zaplakao pred novinarima, igrači mu priredili iznenađenje!

Sportske.net 29.11.2019
Kako je najavljivano prethodnih dana, srpski stručnjak se danas obraća javnosti posle izlaska iz bolnice i završena tri ciklusa hemoterapije. Popularni Miha je na pres konferenciju došao u društvu doktora Kalva iz specijalne bolnice u Bolonji, gde se… »
Šta će reći Mihajlović?

Šta će reći Mihajlović?

Sportski žurnal 29.11.2019
Trener Bolonje zakazao konferenciju za medije na kojoj će govoriti o borbi protiv leukemije. Siniša Mihajlović zakazao je za danas u 11.00 časova konferenciju za medije na stadionu Bolonje. Biće to prvo pojavljivanje trenera Bolonje pred medijima… »

Vesti dana »