Povezane vesti

U Jadranskom moru se dešava sudar koji preti da napravi haos! Sve pulsira

U Jadranskom moru se dešava sudar koji preti da napravi haos! Sve pulsira

Alo 29.11.2019
Pomeranje tektonskih ploča. Balkan važi za jedno od najtrusnijih područja u Evropi, pa zemljotresi poput onih koji su se desili u Albaniji, BiH i Grčkoj ne treba da čude. Koliko su češći zemljotresi na Balkanu nego u mnogim drugim delovima Evrope… »
Srbin ‘matirao’ Albanca, cela skupština se smejala

Srbin ‘matirao’ Albanca, cela skupština se smejala

Alo 29.11.2019
„Bio sam u Prizrenu, bio sam u Bogosloviji, u Gračanici, i ako Bog da, dogodine u Prizrenu”, govorio je u utorak 12.11. predsednik Demokratske narodne partije i narodni poslanik Demokratskog fronta, Milan Knežević, kada ga je prekunuo… »
Policija presekla lanac! Svake noći kroz tajni otvor izlazili iz Srbije! (foto)

Policija presekla lanac! Svake noći kroz tajni otvor izlazili iz Srbije! (foto)

Alo 29.11.2019
Mađarska policija otkrila je dva tunela koje su koristili migranti kako bi ušli u tu zemlju iz Srbije. Jedan tunel je pronađen u selu Asotalomu na jugu zemlje gde je policija privela 44 migranta koji su koristili nedozvoljene prelaze. Drugi tunel… »
Zabranjeni znak osvanuo na groblju, na poleđini ostavili poruku koja uteruje strah u kosti!

Zabranjeni znak osvanuo na groblju, na poleđini ostavili poruku koja uteruje strah u kosti!

Alo 29.11.2019
Nepoznati vandali išarali su danas kukasti krst i znakove Š brigade na spomenik palim borcima na gradskom groblju u Labinu. Osim toga, vandali su napisali i natpis na poleđini spomenika koji asocira na grob Ante Pavelića u Madridu, prenosi Glas Istre… »
Jaka kiša izazvala haos u Crnoj Gori: Prilikom odrona, stena pala na auto, obustavljen saobraćaj

Jaka kiša izazvala haos u Crnoj Gori: Prilikom odrona, stena pala na auto, obustavljen saobraćaj

Večernje novosti 29.11.2019
Zbog odrona u mestu Kupina, na putu Podgorica – Kolašin prekinut je saobraćaj za sve vrste vozila. Kiša koja je u Crnoj Giri padala povremeno svom žestinom u petak, doprinela je novim problemima u saobraćaju. Zbog odrona u mestu Kupina, na putu… »
Hrvatska: Kukasti krst na spomeniku palim borcim

Hrvatska: Kukasti krst na spomeniku palim borcim

RTV 29.11.2019
LABIN - Nepoznati vandali išarali su danas kukasti krst i znakove SS brigade na spomenik palim borcima na gradskom groblju u Labinu. Osim toga, vandali su napisali i natpis na poleđini spomenika koji asocira na grob Ante Pavelića u Madridu, prenosi… »
Išarali kukasti krst i znakove SS brigade na spomenik palim borcima

Išarali kukasti krst i znakove SS brigade na spomenik palim borcima

Večernje novosti 29.11.2019
Kako se navodi, to je treći put da je taj spomenik išaran. Nepoznati vandali išarali su danas kukasti krst i znakove SS brigade na spomenik palim borcima na gradskom groblju u Labinu. Osim toga, vandali su napisali i natpis na poleđini spomenika koji… »
Otkrivena dva tunela za migrante između Mađarske i Srbije

Otkrivena dva tunela za migrante između Mađarske i Srbije

RTS 29.11.2019
Mađarska policija je saopštila da je otkrila dva tunela kojim su migranti u tu zemlju stizali iz Srbije, kao i da ih je potom zatrpala, prenosi AP. Mađarska policija je saopštila da je jedan tunel pronađen u selu Ašothalom, gde su i zadržali 44… »
Mađari otkrili dva tunela kojima su migranti stizali iz Srbije

Mađari otkrili dva tunela kojima su migranti stizali iz Srbije

RTV 29.11.2019
BUDIMPEŠTA - Mađarska policija saopštila je da je otkrila dva tunela kojim su migranti u tu zemlju stizali iz Srbije, kao i da ih je potom zatrpala, prenosi AP. Mađarska policija saopštila je da je jedan tunel pronađen u selu Asothalom, gde su i… »
Mađarska policija našla dva migrantska tunela kod granice sa Srbijom

Mađarska policija našla dva migrantska tunela kod granice sa Srbijom

N1 Info 29.11.2019
Mađarska policija saopštila je da je pronašla dva tunela koja su koristili migranti da uđu u zemlju iz Srbije. Iz Centrale mađarske policije saopšteno je da je jedan tunel otkriven u južnom selu Ašotalomu gde su takođe priveli 44 migranta… »
Isekli ga po glavi, polomili prst, oba oka mu bila zatvorena od batina: Bosanski student pretučen u Splitu jer su mislili da…

Isekli ga po glavi, polomili prst, oba oka mu bila zatvorena od batina: Bosanski student pretučen u Splitu jer su mislili da…

Večernje novosti 28.11.2019
Samo mi je kazao: "Zovite hitnu....", priča jedan Splićanin. Stajao sam na semaforu na Poljičkoj cesti, taman sam izašao s posla na pauzu, u blizini fast fooda "Meduza" i odjednom mi prilazi neki momak star dvadesetak godina, normalno odeven, ali… »

Vesti dana »