Povezane vesti

Opet bura - sad zbog naslovnice lista "Danas" (foto)

Opet bura - sad zbog naslovnice lista "Danas" (foto)

Mondo 30.11.2019
List "Danas" objavio je naslovnu stranu subotnjeg izdanja sa karikaturom koja asocira na povučenu naslovnicu poslednjeg NIN-a, a na kojoj je opet predsednik Srbije Aleksandar Vučić. List "Danas" objavio je naslovnu stranu subotnjeg izdanja sa… »
FOTO: Listu Danas firma GIM preti tužbom, burne reakcije vlasti na karikaturu na naslovnici

FOTO: Listu Danas firma GIM preti tužbom, burne reakcije vlasti na karikaturu na naslovnici

Radio 021 30.11.2019
Na naslovnoj strani Danasa objavljena je karikatura Predraga Koraksića Koraksa kojom se reaguje na kritike vlasti zbog naslovne strane novog broja nedeljnika NIN. Na karikaturu je na tviteru reagovao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Samo vi radite… »
Koraks: Ne razumeju ironiju, shvataju bukvalno

Koraks: Ne razumeju ironiju, shvataju bukvalno

Danas 30.11.2019
Karikaturista Danasa Predrag Koraksić Koraks ocenio je da političari u njegovim karikaturama ne razumeju ironiju nego shvataju bukvalno. „Ja sam na ironičan način predstavio čitavu priču oko snajpera, ali oni to ne razumeju. Shvataju bukvalno“… »
Dačić: Crtanje meta, podstrekavanje na ubistvo predsednika

Dačić: Crtanje meta, podstrekavanje na ubistvo predsednika

RTV 30.11.2019
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dacicć ocenio je danas da naslovne strane NIN-a i Danasa, koje crtaju metu na predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, "predstavljaju podstrekivanje na njegovo ubistvo". "To je odraz bolesnog uma koji je stvoren… »
Dačić: Crtanje meta, podstrekavanje na ubistvo predsednika

Dačić: Crtanje meta, podstrekavanje na ubistvo predsednika

Večernje novosti 30.11.2019
Oštre osude srpskih zvaničnika zbog naslovne strane dnevnog lista "Danas" Na naslovnoj strani vikend izdanja lista Danas pojavila se karikatura koja ima nameru da izvrgne ruglu osude NIN-ove naslovnice i da relativizuje njenu poruku. Na karikaturi… »
Vučić povodom naslovne strane Danasa: Samo vi radite svoj posao

Vučić povodom naslovne strane Danasa: Samo vi radite svoj posao

Danas 30.11.2019
Predsednik na Tviteru podelio Koraksovu karikaturu Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je danas na svom tviter nalogu povodom Koraksove karikature objavljene u vikend izdanju lista Danas. On je podelio karikaturu koja je motivisana fotografijom… »
Koraks poručio naprednjacima: Ne razumete ironiju, nego sve shvatate bukvalno!

Koraks poručio naprednjacima: Ne razumete ironiju, nego sve shvatate bukvalno!

Pravda 30.11.2019
Karikaturista Predrag Koraksić Koraks ocenio je da političari u njegovim karikaturama ne razumeju ironiju nego shvataju bukvalno. “Ja sam na ironičan način predstavio čitavu priču oko snajpera, ali oni to ne razumeju. Shvataju bukvalno“, rekao… »
Vučić se oglasio i na tviteru povodom nove mete: Samo vi radite svoj posao, Otvaram auto-put 18. decembra živela Srbija

Vučić se oglasio i na tviteru povodom nove mete: Samo vi radite svoj posao, Otvaram auto-put 18. decembra živela Srbija

Kurir 30.11.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se noćas preko društvene mreže Tviter, povodom karikature Predraga Koraksića Koraksa na naslovnoj strani vikend izdanja lista Danas kojom se reaguje na kritike vlasti zbog naslovne strane novog… »
Vučić reagovao na karikaturu u Danasu: Samo vi radite svoj posao

Vučić reagovao na karikaturu u Danasu: Samo vi radite svoj posao

N1 Info 30.11.2019
Na karikaturu na naslovnoj strani današnjeg izdanja lista Danas reagovao je na tviteru predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Na naslovnoj strani Danasa objavljena je karikatura Predraga Koraksića Koraksa kojom se reaguje na kritike vlasti zbog naslovne… »
Nišan, drugi put; Vučić: Samo vi radite svoj posao, mi otvaramo autoput

Nišan, drugi put; Vučić: Samo vi radite svoj posao, mi otvaramo autoput

RTV 30.11.2019
BEOGRAD - Posle NIN-ove naslovne strane, koju je izdavač povukao nakon gotovo nepodeljenih ocena javnosti da slika cevi uperene u predsednika Srbije Aleksandra Vučića šalje skandaloznu poruku, na naslovnoj strani današnjeg lista Danas pojavila se… »
Predsednik Vučić reagovao na naslovnu stranu lista”Danas”: “Samo vi radite svoj posao” (foto)

Predsednik Vučić reagovao na naslovnu stranu lista”Danas”: “Samo vi radite svoj posao” (foto)

Večernje novosti 30.11.2019
Posle skandalozne naslovne strane gde prikazuju njegovo ubistvo oglasio se predsednik Srbije. PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se večeras kratkom porukom posle skandalozne naslovne strane sutrašnjeg izdanja dnevnog lista Danas gde se… »

Vesti dana »