Povezane vesti

Tuga Ne znam ni gde ću ni šta ću. Čula sam se sa Srđanom pre nesreće, kasnije sam saznala da se desilo najgore: Slađana…

Tuga Ne znam ni gde ću ni šta ću. Čula sam se sa Srđanom pre nesreće, kasnije sam saznala da se desilo najgore: Slađana…

Večernje novosti 30.11.2019
Nakon nesreće na auto-putu tri kuće zavijene u crno. Krvi je bilo svud okolo, mrtvi i povređeni. TRI kuće u Šumadiji zavijene u crno. Krvi je bilo svud okolo, mrtvi i povređeni. Igor Veličković iz Rače kragujevačke u stravičnoj nesreći na… »
U sekundi izgubila muža i brata! Strašne razmere nezapamćene tragedije na auto-putu!

U sekundi izgubila muža i brata! Strašne razmere nezapamćene tragedije na auto-putu!

Kurir 30.11.2019
Užas: Stravična saobraćajna nesreća koja se prekjuče dogodila na auto-putu kod Gornje Trnave, kada se kamion zakucao u kombi pun radnika, zavila je u crno i familiju Slađane Jovanović iz Erdeča. Slađana Jovanović iz Erdeča, majka dvoje… »
"Iskobeljao sam se nekako iz smrskanog kombija i krenuo da tražim sina. Kamo sreće da sam ja poginuo, a ne da mu spremam…

"Iskobeljao sam se nekako iz smrskanog kombija i krenuo da tražim sina. Kamo sreće da sam ja poginuo, a ne da mu spremam…

Večernje novosti 30.11.2019
Igoru Veličkoviću iz Rače poginuo sin. Skrhan bolom priča da nije želeo da ostane u bolnici. TRI kuće u Šumadiji zavijene u crno. Igor Veličković iz Rače kragujevačke u stravičnoj nesreći na autoputu kod Niša izgubio je sina Žikicu… »
"Prvo sam pitala da li mi je sin živ": Naselje u Kragujevcu zavijeno u crno posle stravičnog udesa na auto-putu u kom su…

"Prvo sam pitala da li mi je sin živ": Naselje u Kragujevcu zavijeno u crno posle stravičnog udesa na auto-putu u kom su…

Blic 30.11.2019
Prvo što sam pitala muža kada mi se javio posle udesa bilo je šta je sa našim sinom jedincem, priča Radojka Mihajlović, supruga i majka dvojice radnika povređenih u stravičnom udesu juče na auto-putu Beograd - Niš kod Gornje Trnave kada je… »
Održavaju ih aparati za disanje: Dvojica radnika se bore za život posle stravične nesreće kod Niša

Održavaju ih aparati za disanje: Dvojica radnika se bore za život posle stravične nesreće kod Niša

Večernje novosti 30.11.2019
Od osmoro povređenih u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na auto-putu u blizini Niša, i u kojoj su tri osobe stradale, dvoje je životno ugroženo. Od osmoro povređenih u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u petak oko 11 sati… »
Dva putnika iz kombija i dalje životno ugrožena

Dva putnika iz kombija i dalje životno ugrožena

Niške vesti 30.11.2019
Direktor Klinike za anesteziologiju KC Niš dr Radmilo Janković rekao je da su dvojica najteže povređenih radnika na mehaničkoj ventilaciji, da zahtevaju podršku za održavanje hemodinamike i disanja, ali da se prati njihovo stanje i da se očekuje… »
Zdravstveno stanje dvoje putnika povređenih u sudaru na auto-putu i dalje teško

Zdravstveno stanje dvoje putnika povređenih u sudaru na auto-putu i dalje teško

N1 Info 30.11.2019
Zdravstveno stanje dva najteže povređena putnika iz kombija u koji je u petak udario šleper na auto-putu Beograd-Niš i dalje je vrlo teško i lekari Kliničkog centra u Nišu čine sve što je u njihovoj moći da bi ih spasili, rečeno je agenciji… »
Zdravstveno stanje dva najteže povređena putnika iz kombija i dalje teško

Zdravstveno stanje dva najteže povređena putnika iz kombija i dalje teško

Novi magazin 30.11.2019
Zdravstveno stanje dva najteže povređena putnika iz kombija u koji je juče udario šleper na auto-putu Beograd-Niš i dalje je vrlo teško i lekari Kliničkog centra u Nišu čine sve što je u njihovoj moći da bi ih spasili, saznaje agencija Beta u… »
"Teške povrede pluća i glave": Dvojica radnika još uvek životno ugrožena nakon nesreće kod Niša

"Teške povrede pluća i glave": Dvojica radnika još uvek životno ugrožena nakon nesreće kod Niša

Blic 30.11.2019
Od osmoro povređenih u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na auto-putu u blizini Niša, i u kojoj su tri osobe stradale, dvoje je životno ugroženo. Svi su putnici kombija u kome je bilo 11 radnika koji su krenuli na gradilište u… »
Dvojica radnika povređenih u strašnoj nesreći kod Niša životno ugrožena: Imaju povrede pluća i glave

Dvojica radnika povređenih u strašnoj nesreći kod Niša životno ugrožena: Imaju povrede pluća i glave

Telegraf 30.11.2019
Oni se nalaze na mehaničkoj ventilaciji, zahtevaju podršku za održavanje hemodinamike i disanja. Od osmoro povređenih u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak na auto-putu u blizini Niša, i u kojoj su tri osobe stradale, dvoje je… »

Vesti dana »