Povezane vesti
Baku kod Šapca krvnički pretukao rođak: U ranama i modricama se krije, jer on još nije uhvaćen?
Telegraf 30.11.2019
- On je moju majku napao prvi put još pre dve godine. Oni žive kuća do kuće u selu - njegov pas je utrčao u dvorište moje majke i očuha i tad je nastao prvi problem. Živodarka Tomić (73) brutalno je pretučena početkom novembra. Navodno ju je pretukao… »
Rođak je tukao moju mamu, dobila je potres mozga, meni je pretio da će me ubiti. Ovako je sve počelo
Telegraf 30.11.2019
Živodarku Tomić (73) pretukao je rođak početkom novembra, posle čega je žena završila u bolnici. Živodarka Tomić stara 73 godine iz Mačvanskog Pričinovića kod Šapca, nemilosrdno je pretučena 6. novembra, a na nju je krvnički nasrnuo Slobodan T. (35)… »
Vesti dana »
Vučić: Njima smeta transparent Srbija pobeđuje, ne radi se tu o zaštiti ptica
Beta pre 2 satajoš 77 povezanih
Na Vračaru u žbunju sakrili automatsku pušku i flašu s benzinom! Uhapšena dvojica muškaraca - evo šta im je policija pronašla u stanovima (foto)
Kurir pre 53 minutajoš 22 povezane
Nova dimenzija finala u Budimpešti, PSŽ i Arsenal na pola puta do trijumfa
RTS pre 22 minutajoš 76 povezanih
Mali: Proizvodnja humanoidnih robota u Srbiji kreće u junu, od 1.000 do 2.000 godišnje
Blic pre 8 satijoš 27 povezanih


