Povezane vesti
Ubijeno troje demonstranata, irački premijer podneo ostavku
Glas Amerike 30.11.2019
Troje demonstranata je ubijeno, a najmanje 58 ranjeno u Bagdadu i na jugu Iraka, objavili su bezbednosni zvaničnici i lekari. Za to vreme, irački premijer Abel Abdul Mahdi podneo je zvaničnu ostavku parlamentu. Poslanici bi trebalo ili da odmah… »
U Iraku ubijena dva demonstranta, najmanje 26 ranjeno u nemirima
Novi magazin 30.11.2019
Irački zvaničnici saopštili su danas da su u Iraku ubijena dva demonstranta, a najmanje 26 je ranjeno u nemirima, nakon što je premijer Abdel Abdul-Mahdi najavio da namerava da podnese ostavku. U saopštenju se navodi da je sazvana vanredna sednica… »
Irački premijer podnosi ostavku
Danas 29.11.2019
Ostvarenje obećanja najavljenog u oktobru Irački premijer Adel Abdul Mahdi najavio je danas da podnosi ostavku parlamentu dan nakon što su iračke snage bezbednosti ubile više od 40 demonstranata. Kako je najavio na iračkoj televiziji, parlamentu će… »
Vesti dana »

Šolc: Prekid međusobnih napada Rusije i Ukrajine na infrastrukturu je prvi važan korak
Blic pre 2 satajoš 7 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Zbog debelog minusa popaljeni alarmi! Rhmz upozorava: Padamo i do -10, a onda ćemo u istom danu imati razliku od čak 20 stepeni!
Blic pre 32 minutajoš 5 povezanih

Proglašena vanredna situacija na području Valjeva – depononovanje otpada na deponiji “Srem – Mačva”
ObjektiVa pre 5 satijoš 1 povezana

Tramp: Radićemo brzo na potpunom prekidu vatre; Putin: Danas razmena zarobljenika
RTS pre 20 minutajoš 2 povezane