Povezane vesti
Uhapšeno 13 osumnjičenih za krijumčarenje ljudi u Hrvatsku
RTV 01.12.2019
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su u Novom Sadu, Apatinu, Loznici i Sremskoj Mitrovici 13 osoba zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi. Sumnja se… »
Uhapšeno 13 osoba zbog sumnje da su krijumčarili ljude preko granice
Moj Novi Sad 01.12.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su u Novom Sadu, Apatinu, Loznici i Sremskoj Mitrovici 13 osoba zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi. Kako saopštavaju iz… »
MUP: Uhapšeno 13 osoba, sumnja se da su Dunavom krijumčarili ljude u Hrvatsku
N1 Info 01.12.2019
Policija je uhapsila 13 osoba pod sumnjom da su Dunavom prevozili u Hrvatsku državljane Indije i Кine, ali i osobe sa Кosova i Metohije koje nisu imale vize za EU. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su u Novom Sadu, Apatinu, Loznici i… »
"Palo" 13 osumnjičenih za krijumčarenje ljudi: Prevozili ih Dunavom u Hrvatsku i uzimali pare za to
Telegraf 01.12.2019
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su u Novom Sadu, Apatinu, Loznici i Sremskoj Mitrovici 13 osoba zbog… »
Vesti dana »
Tramp povodom Dana nezavisnosti razgovarao s Putinom, Zelenskim, Netanjahuom, kraljem Čarlsom
Beta pre 2 satajoš 36 povezanih
Detalji strašne nesreće u Boljevcima: Sudar "alfe" i BMW, mladić ostao na mestu mrtav posle udarca u banderu
Telegraf pre 1 satjoš 25 povezanih
Prognoza vremena za ponedeljak, 6. jul: Sutra promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima
Serbian News Media pre 1 satjoš 26 povezanih
Mbape iz penala "slomio" Paragvaj za plasman Francuske u četvrtfinale Mundijala
RTV pre 2 satajoš 34 povezane





