Povezane vesti
Šokantno upozorenje sekretara UN: Tačka bez povratka je na vidiku i hrli ka nama!
Kurir 01.12.2019
Generalni sekretar UN Antonio Gutereš izjavio je danas da su napori međunarodne zajednice da se zaustave klimatske promene dosad bili krajnje neadekvatni i da postoji opasnost da bi globalno otopljenje moglo da pređe "tačku bez povratka". Gutereš je… »
Gutereš: Prekinimo rat protiv prirode
Slobodna Evropa 01.12.2019
„Čovečanstvo treba da prekine svoj rat sa prirodom“, rekao je generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Gutereš uoči početka konferencije UN o klimi u Madridu. "Decenijama je ljudska vrsta u ratu protiv planete i planeta uzvraća udarac… »
Gutereš: Treba da prekinemo rat protiv prirode
N1 Info 01.12.2019
Čovečanstvo treba da prekine svoj rat sa prirodom, rekao je generalni sekretar UN Antonio Gutereš uoči početka konferencije UN o klimi (COP25) u Madridu. Šef UN pročitao je razorni uticaj klimatskih promena. "Decenijama je ljudska vrsta u ratu… »
Vesti dana »

Studenti i građani Niša gađali jajima sedište SNS-a – poruka protesta „I ja sam meta“
Južne vesti pre 3 satajoš 5 povezanih

Bivša nemačka ministarka Analena Berbok izabrana za predsednicu Generalne skupštine UN
Blic pre 26 minutajoš 1 povezana

Ambasada Srbije u BiH poručila Konakoviću: Kosovo i Metohija je sastavni deo Srbije
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vučić i o Fudbalskom klubu Partizan: Dobili su više novca nego Real Madrid
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Sutra počinje EU Zelena nedelja: Niz događaja u Beogradu, Nišu i Novom Sadu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana